صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
بررسی راهكارهای افزایش تعامل دانشجو و دانشگاه در شورای هم‌اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار


   معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از برگزاری نشست شورای هم‌اندیشی این دانشگاه با موضوع بررسی راهكارهای تعامل و هم‌اندیشی دانشجو و دانشگاه خبر داد.

   دكتر علی كریمی با بیان اهمیت تقویت زمینه‌های مشاركت، هم‌فكری و همكاری دانشجویان در محورهای «صنفی و رفاهی» و «خدمات آموزشی» در چهارچوب مدیریت اسلامی گفت: به همین منظور، نشستی با حضور مسئولان حوزه‌های دانشجویی دانشگاه برگزار و راهكارهای افزایش تعامل دانشجویان با دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

   وی برگزاری جلسات ماهانه، طرح پیشنهادات و ارائه گزارشات از وضعیت موجود و تبادل نظر و هم‌اندیشی با دانشجویان و دیگر اعضای شورا، هماهنگی و یكپارچه‌‌سازی پیشنهادات، انتقادات و راهكارهای دانشجویان در محورهای مطروحه و ارائه گزارشات مشروح واحد به شورای هم‌اندیشی استان را از جمله وظایف شورای هم‌اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار عنوان كرد.

   معاون دانشجویی و فرهنگی واحد سبزوار، بررسی وضعیت فعالیت دانشگاهیان در فضای مجازی، اسلامی كردن دانشگاه‌ها، ارتباط دانشگاه با صنعت و تجارت، بررسی وضعیت تعامل خانواده‌ها با دانشگاه، چگونگی استفاده از خدمات كار دانشجویی، چگونگی اعمال تخفیفات دانشجویی، برگزاری اردوها و مسابقات فرهنگی، چگونگی تجلیل از نخبگان فرهنگی و ورزشی دانشگاه، ارائه تقویم فرهنگی برای دانشگاه و بررسی وضعیت انجمن‌های علمی را از جمله موضوعات مطرح‌شده در این نشست عنوان كرد. /ه.د