صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
جزئیات مصاحبه آزمون دكتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد


نتایج اولیه داوطلبان آزمون دكتری تخصصی كه در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی شركت كرده اند، روز گذشته از طریق سایت www.azmoon.org اعلام شد.

ثبت نام از داوطلبان به منظور شركت در مصاحبه از چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان روز سه شنبه 4 خرداد ادامه خواهد داشت.

كلیه داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شركت در مصاحبه لازم است با مراجعه به سایت مركز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.

1ـ مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دكتری تخصصی در سال جاری به صورت مجازی برگزار خواهد شد و زمان و نحوه دریافت برگه اطلاعات كاربری به منظور شركت در مصاحبه مجازی پس از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.

2ـ داوطلبانی كه واجد شرایط در مرحله مصاحبه علمی آزمون دكتری تخصصی شده اند لازم است با مراجعه به سایت فوق نسبت به انتخاب رشته (یا رشته های) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علمی اقدام كنند.

3- داوطلبان به منظور ورود به سامانه لازم است كد دسترسی انتخاب رشته ( مندرج در ذیل كارنامه اولیه منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش كشور) و كد ملی خود را وارد كنند.

4- فرم مربوط به سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی داوطلبان از طریق سامانه قابل دریافت بوده و متقاضیان ثبت نام لازم است فرم مذكور را از سامانه دریافت و نسبت به تكمیل آن اقدام نمایند. داوطلبان لازم است فرم مربوطه را به همراه سایر سوابق علمی پژوهشی خود در قالب یك فایل (با حداكثر حجم 10 مگا بایت) آماده و در زمان ثبت نام در سامانه در محل مربوطه بارگزاری كنند.

داوطلبان امكان بارگزاری تنها یك فایل pdf را خواهند داشت و در صورتی كه داوطلب بیش از یك فایل را بارگزاری كند، آخرین فایل بارگزاری شده به عنوان سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی فرد در نظر گرفته خواهد شد. لذا داوطلبان تنها در صورت نیاز به اصلاح فایل بارگزاری شده، می توانند مجدداً تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه نسبت به بارگزاری فایل جدید مستندات تحصیلی، علمی،آموزشی و پژوهشی خود اقدام كنند.

5- امكان انتخاب رشته/ گرایش به منظور ثبت نام جهت مصاحبه علمی و پرداخت وجه مصاحبه تنها زمانی امكان پذیر خواهد بود كه فایل سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی توسط متقاضی در سامانه بارگزاری شده باشد.

6-داوطلبان لازم است پس از پرداخت وجه مصاحبه و ثبت نام در رشته ( رشته های ) مورد نظر خود رسید ثبت نام را از منوی سمت راست از سامانه دریافت و تا زمان دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه مجازی نزد خود حفظ كنند.

7- پس از پرداخت وجه و ثبت نام به منظور شركت در مصاحبه امكان لغو ثبت نام و عودت وجه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد اما داوطلبانی كه در بیش از یك رشته دعوت به مصاحبه شده اند می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به پرداخت وجه و ثبت نام دررشته های مجاز خود اقدام كنند.

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی