صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
بازدید مدیر كل بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی از واحد سبزوار


   مدیركل بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی با حضور در دانشگاه آزاداسلامی سبزوار، با هیأت رئیسه‌ی این دانشگاه دیدار و گفتگو كرد.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل؛ رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در این دیدار با بیان اینكه دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار به‌عنوان نخستین دانشگاه تأسیس‌شده در سطح شهرستان، نقش قابل توجهی در پرورش نیروهای متعهد و توانمند داشته گفت: اكنون این دانشگاه با 16 رشته تحصیلی در مقطع دكتری تخصصی، 49 رشته در مقطع كارشناسی ارشد و بیش از 100 رشته در مقاطع كارشناسی و كاردانی، به‌عنوان یكی از واحدهای بسیار بزرگ در سطح منطقه مشغول به فعالیت است. 

   دكتر محمود غفوری‌نژاد؛ مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار نیز در این دیدار ضمن گرامیداشت فرارسیدن سالروز شهادت استاد فرهیخته و انقلابی، شهید دكتر مصطفی چمران و روز ملی بسیج اساتید گفت: سی و یكم خردادماه یادآور شهادت بزرگ‌مردی است كه شعار تعهد و تخصص را سرلوحه زندگی سراسر عارفانه و عاشقانه خود قرار داد.

   دكتر جواد عارف؛ مدیركل بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی نیز در این دیدار كه در دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار برگزار شد از فعالیت‌های سازنده مجموعه این دانشگاه در عرصه‌های مختلف قدردانی كرد. 

   این دیدار با بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار و زیارت و عطرافشانی آستان مقدس شهدای گمنام مدفون در این دانشگاه خاتمه یافت. /ه.د
منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار