پیام رئیس


«به‌نام خـدا»


اللّهُمَّ اجْعَلْ عَواقِبَ امُورِنا خَیْراً

  
    خداوند قادر منان را شاكرم كه توفیق خدمتگزاری به شما استادان گرانقدر، دانشجویان عزیز و همكاران گرانمایه را عنایت فرمود. توفیق خدمت در دانشگاهی كه به بركت كمك ده میلیون ریالی حضرت امام رضوان الله تعالی علیه پا گرفت و به اوج بالندگی و شكوفائی رسید و اكنون به‌عنوان بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی حضوری در جهان می‌رود تا قلّه‌های علم و دانش را فتح نماید و با جنبش نرم‌افزاری و نهضت تولید علم، ایران اسلامی را در آستانه‌ی تحولی چشمگیر قرار دهد كه نمونه‌ی بارز آن دستیابی دانشمندان ایرانی به تكنولوژی سوخت هسته‌ای و نانوتكنولوژی و بیوتكنولوژی و ... است.

   دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار هم یكی از ثمرات این شجره‌ی طیبه است كه در كنار دیگر واحدهای دانشگاهی در تحقق این امر مهم از هیچ سعی و كوششی فروگذار نبوده و نخواهد بود و با فراهم نمودن فضای آموزشی مناسب، تجهیز نمودن آزمایشگاه‌ها و كارگاه‌ها و استفاده از استادان مجرب و دل‌سوز سعی در رسیدن به حد مطلوب و استانداردهای آموزشی و رفاهی را دارد و برای تحقق این امر تمامی مسؤولین واحد از هیچ كوششی دریغ نخواهند كرد. همین‌جا لازم می‌دانم از راهنمایی‌ها و مساعدت‌های نماینده‌ی محترم تام‌الاختیار ریاست عالیه‌ی دانشگاه در استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، تقدیر و تشكر نمایم. همچنین از مسؤولان محترم شهرستان سبزوار، به‌ویژه امام‌جمعه‌ی گرانقدر، فرماندار گرامی، نمایندگان عزیز و دلسوز و سایر بزرگواران، كمال سپاسگزاری را داشته باشم.

   امیدوارم واحد سبزوار در آینده‌ای نزدیك با همّت و تلاش همه‌ی مسؤولان و همكاران محترم بتواند به یك دانشگاه جامع و كامل تبدیل گردیده و منشاء خیر و بركت بیشتری برای استان و مردم بزرگوار و شریف شهرستان سبزوار باشد. /ه.د