صفحه اصلي
خبرها
از پژوهشگران و فعّالان برتر علمی واحد سبزوار تجلیل شد
معاون پژوهش و فنّاوری دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در سخنانی به تشریح فعّالیت‌های این دانشگاه در هفته‌ی پژوهش پرداخت.

دكتر سپهر سلطانی با اشاره به برپایی نمایشگاه و فروشگاه كتاب در هفته‌ی پژوهش و فنّاوری گفت: در این نمایشگاه كه به همّت انجمن علمی گروه علوم پزشكی دانشگاه و همكاری چند ناشر و كتاب‌فروشی شهرستان برگزار شد منابع درسی، كتاب‌های علمی و لوح‌های فشرده‌ی آموزشی و پژوهشی با اعمال تخفیفات ویژه در اختیار دانشجویان و استادان قرار گرفت.

وی با اشاره به برگزاری 4 نشست علمی در هفته‌ی پژوهش در سالن‌های همایش واحد سبزوار گفت: به‌ همّت گروه‌های علوم پزشكی، الكترونیك و مهندسی پزشكی دانشگاه، دو سخنرانی علمی با حضور استادان دانشگاه‌های فردوسی و علوم پزشكی مشهد برگزار شد كه با استقبال خوب دانشجویان مواجه شد.

معاون پژوهش و فنّاوری واحد سبزوار، برگزاری كنفرانسی با عنوان نانوتكنولوژی را از دیگر برنامه‌های این حوزه در هفته‌ی پژوهش عنوان كرد و گفت: در این مراسم كه با حضور جمعی از نخبگان، اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و دانشجویان واحد برگزار شد، عضو هیأت‌علمی گروه علوم پایه‌ی دانشگاه به بررسی رویكردهای جدید بهره‌گیری از تكنولوژی نانو پرداخت.

دكتر سلطانی با اشاره به برپایی مراسمی به‌منظور تقدیر از فعّالان علمی و پژوهشی دانشگاه در محل سالن همایش‌های شهید عباسپور واحد سبزوار گفت: در این همایش، رئيس واحد سبزوار در سخنانی با اشاره به اهمیت پرداختن به امر پژوهش، بر درآمدزایی از محل دستاوردهای پژوهشی تأكید كرد.

وی با بیان اینكه در این همایش از پژوهشگران برتر و فعّالان علمی گروه‌های مختلف آموزشی دانشگاه تقدیر شد عنوان كرد: ارائه‌ی گزارشی از فعّالیت‌های اخیر علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، از دیگر برنامه‌های این همایش بود. /