صفحه اصلي
خبرها
كسب مقام دوم مسابقات بین‌المللی روبوكاپ آسیا و اقیانوسیه توسط دانشجوی شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار


   معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از درخشش دانشجوی این دانشگاه در دومین دوره مسابقات بین‌المللی ربوكاپ آسیا و اقیانوسیه 2018 خبر داد.

 دكتر علی‌اكبر جنت‌آبادی با بیان اینكه صادق شمس‌آبادی از دانشجوان شاهد و ایثارگر واحد سبزوار است گفت: وی موفق شد در دومین دوره از مسابقات بین‌المللی روبوكاپ آسیا واقیانوسیه 2018 مقام دوم این رقابت‌ها را به خود اختصاص دهد.

   وی افزود: دومین دوره مسابقات بین‌المللی ربوكاپ آسیا و اقیانوسیه با حضور دو هزار و 500 شركت‌كننده در قالب 220 تیم از 14 كشور آسیایی و اقیانوسیه در محل نمایشگاه بین‌المللی كیش و واحد امارات برگزار شد.

  وی با اشاره به موفقیت‌های اخیر صادق شمس‌آبادی گفت: وی در مسابقات جام ملی سرعت پهپاد كه آبان‌ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد نیز موفق به كسب مقام نخست این رقابت‌ها شد.

   معاون دانشجویی و فرهنگی واحد سبزوار افزود: به همین مناسبت در مراسمی با حضور هیأت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، از دانشجوی شاهد و ایثارگر این دانشگاه تجلیل شد.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل؛‌ رئیس واحد سبزوار در این مراسم ضمن تبریك كسب موفقیت‌های اخیر به شمس‌آبادی، آمادگی دانشگاه را در حمایت مالی و معنوی از این گونه فعالیت‌های علمی و پژوهشی اعلام كرد و گفت: یكی از چالش‌های اصلی پیش روی فعالان این حوزه، فقدان ارگان حمایتی كه بتواند امكانات و شرایط مناسب را در اختیار مخترعان و پژوهشگران قرار بدهد می‌دانیم. 

   در پایان این نشست كه در محل دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار برگزار شد، از دانشجوی شاهد و ایثارگر واحد سبزوار با اهدای جوایز و لوح سپاس، تجلیل شد. /ه.د


 

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار