صفحه اصلي
خبرها
حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار


   عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار، با فعالان حوزه‌های مختلف در این شهرستان دیدار و گفتگو كرد.

   دكتر سعیدی جلیلی كه در نخستین روز از دهه‌ فجر انقلاب اسلامی به سبزوار سفر كرده بود در سالن همایش‌های شهید عباسپور دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان به ایراد سخنرانی پرداخت.

   وی با اشاره به جایگاه امروز انقلاب اسلامی در سطح منطقه گفت: به رغم مقابله تمام قدرت‌های جهان، خدشه‌ای به انقلاب اسلامی و جایگاه آن در منطقه وارد نشده است.

   نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینكه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را پشت سر می‌گذاریم و آینده پرشكوهی در انتظار ملت ایران است، بیان كرد: این سؤال نیز مطرح است كه چگونه می‌توان آینده انقلاب اسلامی را ادامه داد تا انقلابی پرشتاب‌تر و بالنده‌تر داشته و برای ماندگاری انقلاب اسلامی به این نكته اساسی توجه شود.

   عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: امروزه اگر ایران اسلامی عزت، اقتدار، امنیت و آرامش دارد مرهون نرم‌افزار انقلاب اسلامی و مرهون محاسبات نظام است و همه ما باید از ورود ویروس به نرم‌افزار انقلاب اسلامی جلوگیری كنیم.

   وی در ادامه به سؤالات نمایندگان احزاب، تشكل‌ها و فعالان حوزه‌های مختلف پاسخ گفت. /ه.دمنبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار