صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
آغاز رقابت تیم‌های فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در واحد سبزوار


   معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از آغاز مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با عنوان «جام فجر» در این دانشگاه خبر داد.

   علی كریمی با بیان اینكه این دوره، بیست‌ویكمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی است گفت: در این دوره، 7 تیم دانشجویی از واحدهای مشهد، سبزوار، تربت‌جام، تربت‌حیدریه، كاشمر، بردسكن و گناباد به رقابت با یكدیگر می‌پردازند.

   وی با بیان اینكه مراسم افتتاحیه بیست‌ویكمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با حضور جمعی از مسئولان استان و واحد سبزوار، دانشجویان، استادان، كاركنان و دانشجویان در محل مزار شهدای گمنام مجتمع دانشگاهی واحد سبزوار برگزار شد گفت: تلاوت آیاتی چند از كلام‌الله مجید، بیان تاریخچه‌ای از پیشینه‌ شهرستان سبزوار، سخنرانی معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد سبزوار و غبارروبی و گل‌افشانی مزار شهدای گمنام توسط مسئولان دانشگاه و نمایندگان تیم‌های شركت‌كننده را از جمله برنامه‌های مراسم افتتاحیه این مسابقات بود.

   معاون دانشجویی و فرهنگی واحد سبزوار درپایان خاطرنشان ساخت: تیم‌های شركت‌كننده در این رقابت‌ها به مدت 5 روز و به‌صورت دوره‌ای با هم رقابت خواهند كرد و در پایان، از تیم‌های برتر با اهدای جوایز و لوح تقدیر، تجلیل خواهد شد. /ه.د
منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار