صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
دیدار و گفتگوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با دانشجویان بسیجی این دانشگاه
همزمان با هفته بسیج صورت گرفت:


   رئيس و جمعی از اعضای هیأت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج مستضعفان، با فرمانده و جمعی از اعضای فعال بسیج دانشجویی این دانشگاه دیدار و گفتگو كردند.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل در این دیدار كه در محل دفتر مركزی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار انجام شد، ضمن تبریك فرارسیدن هفته بسیج گفت: تشكیل بسیج مستضعفان به فرمان معمار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) به‌منظور آموزش و سازماندهی نیروهای مردمی و بكارگیری آن‌ها در ماموریتهای محوله با توجه شرایط سنی اعم از دانش آموزی، دانشجویی، كارگری، كارمندی، عشایر و غیره بود.

   وی با بیان اینكه حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار یكی از فعال‌ترین حوز‌ه‌های دانشجویی دانشگاه است و در سال‌های گذشته منشاء خدمات ارزنده‌ای به جامعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار شده است گفت: خوشبختانه این حوزه با دارا بودن نیروهای متعهد و متخصص توانسته در زمینه‌های مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی به دستاوردهای قابل توجهی دست یابد.

   در ادامه، نمایندگان حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در سخنانی به بیان پیشنهادات، دغدغه‌ها و انتظارات خود از دانشگاه پرداختند كه با نظر مساعد رئیس و معاون اداری‌ومالی این دانشگاه مبنی بر پیگیری درخواست‌ها، بهبود شرایط و رفع كاستی‌ها مواجه شد. /ه.د 

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار