صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
تقدیر امام‌جمعه‌ی سبزوار از دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان


   نماینده‌ی ولی فقیه و امام‌جمعه شهرستان سبزوار از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در جمع نمازگزاران نماز جمعه‌ی این شهرستان تجلیل كرد.

   حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا مقیسه در صحن جایگاه عقیدتی سیاسی نمازجمعه‌ این هفته سبزوار با اشاره به سخنان رهبر كبیر انقلاب اسلامی گفت: «از بركات این نهضت و انقلاب، همین اقامه نماز جمعه است. نماز جمعه باید هر چه باشكوه‌تر و پُرمحتوا‌تر اقامه شود.»

   وی با اشاره به تعامل خوب دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با ستاد نماز جمعه‌ شهرستان گفت: «از تلاش‌ها و فعالیت‌های ارزنده این دانشگاه در كمك به ستاد نماز جمعه سبزوار در راستای توسعه و ترویج فرهنگ انسان‌ساز نماز جمعه، تشكر و قدردانی می‌نماییم و توفیقات روزافزون آن مجموعه بزرگ علمی را جهت خدمت به اسلام و امت بزرگ اسلامی در سایه رهبری حكیمانه مقام معظم رهبری خواستاریم.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در حاشیه این مراسم، با اشاره به اقدامات و برنامه‌های استراتژیك فرهنگی دانشگاه گفت: «یكی از اهداف مهم فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان، گسترش فرهنگ اقامه نماز در بین جوانان و بالاخص دانشجویان و دانشگاهیان بوده و در این راستا، همواره مورد تفقد و حمایت امام‌جمعه محترم سبزوار قرار گرفته‌ایم.»

   در این مراسم معنوی، رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با حضور در جایگاه نماز جمعه، لوح تقدیر خود را از امام جمعه و فرماندار این شهرستان دریافت كرد. /ه.د


 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار