صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
گرامیداشت سالگرد تدفین پنج شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار


   به‌مناسبت فرارسیدن سالگرد تدفین پنج شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، مراسم گرامیداشتی با حضور جمعی از مسئولان، فرماندهان نظامی و انتظامی، دانشجویان و خانواده‌ها‌ی معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران در این دانشگاه برگزار شد.

   معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در حاشیه‌ی این مراسم، هدف از برگزاری آن‌را پاسداشت مقام شامخ شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی عنوان كرد.

   دكتر علی‌اكبر جنت‌آبادی با اشاره به تشییع و تدفین پیكر مطهر پنج شهید گمنام جنگ تحمیلی در اسفندماه سال 1383 در مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، به طراحی و اجرای پروژه‌ی بزرگ یادمان شهدای گمنام واحد سبزوار اشاره كرد و گفت: «این پروژه‌ در زمینی به مساحت 7 هزار مترمربع طراحی و با صرف اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 200 میلیون ریال در سال 90 به‌بهره‌برداری رسید.» 

   مراسم گرامیداشت سالگرد تدفین پنج شهید گمنام مدفون در مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با اجرای برنامه‌هایی همچون سخنرانی با محوریت جنگ تحمیلی و بیان رشادت‌های رزمندگان اسلام، مداحی اهل بیت، پخش نماهنگ با موضوع دفاع مقدس و تودیع و معارفه‌ی فرمانده‌ی جدید بسیج دانشجویی واحد سبزوار در سالن همایش‌های دانشكده‌ی علوم انسانی این دانشگاه برگزار شد. /ه.د

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار