صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
فرصت مجدد برای متأخرین مصاحبه های دكتری دانشگاه آزاد اسلامی
مصاحبه علمی متأخرین مصاحبه های دكتری داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی از امروز در استان های مختلف كشور آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام كرده كه این فراخوان آخرین فرصت داوطلبان بازمانده از مصاحبه علمی دوره دكتری است.

بر این اساس، بازماندگان از این آزمون علمی، می توانند از امروز (7 مرداد) به ترتیب در استان‌های البرز، تهران، قزوین و قم ( 7 تا 8 مرداد) سمنان، گلستان، گیلان و مازندران ( 8 تا 9 مرداد) خراسان (جنوبی، رضوی و شمالی) (9 تا 10 مرداد) سیستان و بلوچستان، كرمان، هرمزگان و یزد ( 10 تا 11 مرداد) اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس و مركزی ( 11 تا 12 مرداد) ایلام، بوشهر، خوزستان و كهگیلویه و بویراحمد (12 تا 13 مرداد) كردستان، كرمانشاه، لرستان و همدان (13 تا 14 مرداد) و آذربایجان (شرقی و غربی)، اردبیل و زنجان (14 تا 15 مرداد) حضور یافته و در این مصاحبه شركت كنند.

تمامی متقاضیان واجد شرایط مصاحبه مطابق اعلام نتایج اولیه این دوره می‌توانند مطابق جدول زمانی در تهران و مراكز استان‌ها برای شركت در مصاحبه علمی مراجعه كنند. تاریخ و زمان دقیق مراجعه داوطلبان از طریق وب سایت واحد دانشگاهی محل انجام مصاحبه هم اعلام خواهد شد.

براساس این گزارش در این دوره نیز هر یك از داوطلبان دعوت شده به مصاحبه اعم از با‌آزمون و بدون‌آزمون باید در زمان مراجعه برای مصاحبه به واحد دانشگاهی فیش واریز هزینه مصاحبه به مبلغ 700000 ریال را به حساب سیبا شماره 0105645020003 نزد بانك ملی شعبه دانشگاه آزاد اسلامی تهیه و قبل از حضور در جلسه مصاحبه، به مسئول مربوطه تحویل دهند.

داوطلبانی كه در بیش از یك رشته/گرایش و در یك یا چند استان دعوت به مصاحبه شده‌اند، برای شركت در جلسه مصاحبه هر رشته/گرایش/استان مبلغ 700000 ریال را به حساب فوق واریز و فیش مربوطه را در زمان حضور جهت فرآیند مصاحبه علمی ارائه كنند.

از آنجا كه معدل و نمره پایان‌نامه درج‌شده در زمان ثبت‌نام در دوره بدون آزمون، ملاك دعوت به مصاحبه داوطلبان قرار گرفته است، داوطلبان این دوره باید اصل، تصویر مدرك فارغ‌التحصیلی و ریز نمرات تأیید شده خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند. مطابق تذكر صفحه 6 دفترچه راهنمای ثبت‌نام؛ در این دوره ارائه اطلاعات نادرست توسط شخص داوطلب در زمان ثبت‌نام تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی برخورد خواهد شد.

داوطلبان باید فرم اطلاعات اولیه را از طریق وب سایت واحد دانشگاهی محل مصاحبه تهیه و با دقت كامل تكمیل و در زمان حضور در جلسه مصاحبه به گروه تخصصی مصاحبه كننده ارائه كنند. تمامیسوابق پژوهشی و آموزشی فرد كه در فرم مذكور درج می‌شود صرفاً با ارائه اصل مدرك معتبر توسط گروه تخصصی قابل ارزیابی است، لذا به داوطلبان اكیداً توصیه می‌شود تمامی مستندات مربوط به سوابق پژوهشی و آموزشی خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.