صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
عضویت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در شورای فرهنگ عمومی شهرستان


   نماینده‌ی ولی فقیه و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی با صدور ابلاغیه‌ای، دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل را به عضویت «شورای فرهنگ عمومی» این شهرستان منصوب كرد.

   آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در این نامه با اشاره به آیین‌نامه‌ی شورای فرهنگ عمومی شهرستان‌ها بیان داشته است: دست‌یابی به ایجاد زمینه مناسب برای ارتقاء و تعمیق فرهنگ ایرانی-اسلامی، نیازمند بررسی، برنامه‌ریزی، هدایت، هماهنگی و نظارت همه فرهیختگان، اندیشمندان و صاحبنظران به‌ويژه در حوز‌ه‌های فرهنگی و اجتماعی است.

   وی ضمن تبریك این انتصاب به رئیس واحد سبزوار ابراز داشت: امید می‌رود این مهم با توفیق و عنایت الهی و حضور مستمر جنابعالی در جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان سبزوار فراهم آید. 

   بر اساس آیین‌نامه‌ شورای فرهنگ عمومی شهرستان‌ها، بررسی معضلات و ویژگی‌های فرهنگی جامعه، تلاش برای حذف سنت‌های غلط رایج و تشویق مردم بر حفظ و تقویت ارزش‌های دینی، مذهبی و فرهنگی، ارائه‌ی برنامه‌ای مدون و همسو برای هماهنگ‌كردن دستگاه‌ها، نهادها و مراكز شهرستان برای فعالیت در زمینه مسائل فرهنگی، و اتخاذ شیوه‌های تشویقی و نظارتی در شهرستان، گوشه‌ای از وظایف اصلی این شوراست. /ه.د

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار