صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
از كاركنان بازنشسته‌ی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار تجلیل شد


   در مراسمی با حضور هیأت ‌رئيسه‌ دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از كاركنان بازنشسته‌ این واحد تجلیل شد.
 
   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در حاشیه‌ این مراسم با بیان اینكه تاكنون 14 نفر از كارمندان واحد سبزوار به جمع پیشكسوتان پیوسته‌اند اظهار كرد: به مناسبت فرا رسیدن زمان بازنشستگی 5 نفر از كارمندان دیگر این واحد دانشگاهی، بر آن شدیم از تلاش‌ها و همكاری‌های صادقانه‌ این عزیزان در طول دوران خدمت، صمیمانه تشكر كنیم.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل با تاكید براینكه جایگاه كاركنان بازنشسته‌ رفیع و ارزشمند است گفت: امیدواریم در سایه‌ استفاده از تجربیات ارزنده‌ این كاركنان خدوم كه بهترین سال‌های عُمر خود را در سنگر علم و دانش، سپری كرده‌اند، برای تحقق اهداف عالیه‌ دانشگاه گام برداریم.

   وی افزود: بر این باوریم بازنشستگی فصل نوینی از زندگی و آغازی برای زندگی با شیوه و ایده‌‌های جدید است و امیدواریم این دوران جدید از پُربارترین و با نشاط‌‌ترین مراحل زندگی همكاران بازنشسته‌مان باشد.

   رئيس واحد سبزوار با بیان اینكه در سال‌های آتی، تعداد بیشتری از كاركنان دانشگاه به بازنشستگی خواهند رسید تصریح كرد: به‌منظور انسجام‌بخشی و استفاده‌ بهینه از این ظرفیت خوب، در نظر داریم روند تأسیس كانون بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار را تسریع كنیم و از بازنشستگان دانشگاه انتظار داریم با مشاركت خود، بار دیگر دانشگاه را در نیل به اهداف مقدس آن همراهی كنند. 

   در ادامه مراسم، كاركنان بازنشسته‌دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با قدردانی از مساعدت‌های مسئولان دانشگاه از دوران خدمت خود به‌عنوان برگ زرینی در دفتر خاطرات زندگی خود یاد كرده و به بیان گوشه‌ای از خاطرات و تجربیات خود پرداختند.

   این مراسم با حضور هیأت‌رئیسه‌ دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در محل دفتر ریاست این دانشگاه برگزار شد. /ه.د


منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار