صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
حضور نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار


   نایب‌رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با حضور در سالن همایش‌های شهید عباسپور دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، در همایش بزرگداشت روز دانشجو و شهدای دانشجوی این شهرستان شركت كرد.

   مهندس مهدی چمران در این مراسم كه با تلاش ناحیه مقاومت بسیج، دفتر بسیج دانشجویی شهرستان و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار تدارك و برگزار شد با بیان اینكه ملت ایران اسلامی بیشتر از گذشته بیدار است گفت: ملت ما در دوران دفاع مقدس با تمام وجود ایستادگی كرد و در طول هشت سال جنگ و مقاومت، نگذاشت حتی یك وجب از خاك كشورمان را از دست بدهیم.

   وی با اشاره به اینكه یكی از مهم‌ترین اهداف دشمنان طی 40 سال اخیر، نابودی نظام جمهوری اسلامی بوده است گفت: علی‌رغم تمامی فشارهای اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه، خوسبختانه دشمنان ما نتوانستند به اهداف شوم خود برسند.

   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار نیز در این همایش به نمایندگی از تمامی دانشگاه‌های شهرستان در سخنانی با اشاره به زندگی سراسر خیر و بركت شهید دكتر مصطفی چمران گفت: سخن گفتن از شهید چمران، این مرد عمل و نه مرد سخن، این نمونه كامل جهاد و شهادت، این شاگرد مكتب علی(ع)، این مالك ‌اشتر جنوب لبنان و حمزه كربلای خوزستان سخت و دشوار است.

  دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل، خاطرنشان ساخت: شهید دكتر مصطفی چمران با مدیریت جهادی، پایه گذار ستاد جنگ‌های نامنظم و چریكی شده و نقش راهبردی در رویارویی با جریان‌های نفاق در مرزهای كشور داشت.

   در ادامه، نمایندگان تشكل‌های دانشجویی به بیان نقطه‌نظرات و دغدغه‌های خود پرداختند كه از سوی مهندس مهدی چمران مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. /ه.د


منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار