صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
تأكید معاون پژوهشكده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی بر توجه به سند راهبردی فرهنگی
در سبزوار عنوان شد:


   معاون پژوهشكده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با هیأت‌رئیسه و مسئولان حوزه‌های مختلف این دانشگاه دیدار و گفتگو كرد.

   دكتر عبدالمجید طالب‌تاش در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در بسط و گسترش فرهنگ قرآنی و اسلامی گفت: با عنایت به تأكیدات ریاست عالیه دانشگاه در اسلامی كردن دانشگاه‌ها، امیدواریم با پیاده‌سازی سند راهبردی فرهنگی، در جهت نیل به این هدف، گام‌های مؤثری برداشته شود.

    وی با بیان اینكه بایستی تلاش كنیم دانشگاه را در سطح و تراز انقلاب اسلامی ارتقا دهیم گفت: هدف ما در دانشگاه، ارتقای دو حوزه دانش و ارزش به صورت همزمان است.

   معاون پژوهشكده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، توجه به آراستگی و پوشش اسلامی استادان، كاركنان و دانشجویان را حائز اهمیت دانست و گفت: با برنامه سند راهبردی فرهنگی دانشگاه كه بیش از یك سال بر روی آن كار شده است، توجه ویژه ای به این مقوله شده است.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل؛‌ رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار نیز در این نشست با اشاره به فعالیت‌های خوبی كه در حوزه‌های فرهنگی و قرآن و عترت واحد سبزوار صورت گرفته است گفت: كسب بیش از 180 عنوان مقام كشوری و استانی در بخش‌های نماز و نیایش و ستاد شاهد و ایثارگران، نشان از عزم راسخ دانشگاه در اشاعه مفاهیم دینی و قرآنی است.

   معاون پژوهشكده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی به همراه حجت‌الاسلام‌والمسلمین محتشمی؛ مسئول امور فرهنگی دانشكده پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ضمن دیدار و گفتگو با هیأت‌رئیسه و جمعی از مسئولان این دانشگاه از فضاهای فرهنگی، مزار شهدا و مسجد پیامبر اعظم(ص) مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار بازدید كرد. /ه.د

 

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار