صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام كارشناسی و كاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی


رئیس مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت نام دوره های كارشناسی و كاردانی (پیوسته و ناپیوسته ) پذیرش براساس سوابق تحصیلی تا ٣١ شهریور خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دكتر امیررضا شاهانی رئیس مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان اباعبدالله الحسین و 72 تن از یاران وفادارشان و با توجه به تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی، مهلت ثبت نام و ویرایش رشته محل ها یا اضافه نمودن سایر گروه های آزمایشی دوره های كارشناسی و كاردانی (پیوسته و ناپیوسته) پذیرش براساس سوابق تحصیلی تا ساعت 24 روز شنبه 31 شهریور تمدید شد.

وی با بیان اینكه داوطلبان برای كسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس http://azmoon.org مراجعه كنند، ادامه داد: همچنین با پایان یافتن مهلت ثبت نام، ویرایش اطلاعات فردی، نوع دیپلم و معدل دیپلم برای داوطلبانی كه در دوره های پذیرش براساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته نموده اند، فعال شده و تا ساعت 24 یكشنبه 1 مهر ادامه خواهد داشت. این ویرایش شامل كلیه دوره های كارشناسی و كاردانی اعم از پیوسته و ناپیوسته می باشد.

دكتر شاهانی تاكید كرد: ویرایش اطلاعات فردی، نوع دیپلم و معدل دیپلم داوطلبان فقط یك نوبت امكان پذیر است و به تقاضاهایی كه به هر طریق دیگر و بعد از اتمام مهلت ثبت نام واصل گردد ترتیب اثر داده نمی شود.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی