صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌رضوی از مراكز آموزشی فرهنگی سما واحد سبزوار    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌رضوی بر برندسازی مدارس سما استان تأكید كرد.

   دكتر علی سروری مجد كه به همراه هیئت همراه به سبزوار سفر كرده بود در دیداری صمیمی با مسئولان واحد سبزوار و حوزه سما این شهرستان، ضمن برشمردن اهمیت برندسازی مدارس سما، بر هدف‌گذاری جذب دانش‌آموزان ممتاز تأكید كرد.

   وی با بیان اینكه برندسازی می‌تواند منجر به جلب اعتماد خانواده‌ها شود گفت: مدارس سما بایستی از پشتوانه قوی آموزشی، امكانات و پتانسیل‌های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان در جهت برندسازی و توسعه خود منفعت‌جویی كنند.

   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، پس از این دیدار، با حضور در مجتمع و مدارس سما دخترانه و پسرانه شهرستان، با مدیران و كاركنان شاغل در این مدارس از نزدیك صحبت و در جریان امور و مسائل سما قرار گرفت.

   در این بازدید، رئيس واحد سبزوار نیز در سخنانی به ارائه گزارش مختصری از وضعیت مدارس، مسائل و مشكلات و برنامه‌های در دست اقدام مجموعه سما شهرستان پرداخت و مزیت این مجموعه را بهره‌مندی از نیروی انسانی پیشكسوت و نیروهای جوان و خلاق، فضای آموزشی استاندارد، تجهیزات و امكانات مناسب عنوان كرد. /ه.د

 

 

 

 

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار