صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
واحد سبزوار میزبان شورای فرهنگ عمومی شهرستان شد


   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از برگزاری شورای فرهنگ عمومی شهرستان در این واحد دانشگاهی خبر داد.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل با اشاره به حضور امام‌جمعه، جانشین معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، اعضای شورای شهر، رؤسای دانشگاه‌ها، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی، دادستان، رئیس اداره آموزش و پرورش، رئيس دفتر خبری صدا و سیمای خراسان رضوی در سبزوار، نماینده شهردار، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس اداره ورزش و جوانان، سرپرست اداره كتابخانه‌های عمومی سبزوار و مسئول دبیرخانه كانون‌های فرهنگی هنری مساجد سبزوار در این نشست گفت: جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سبزوار با هدف بررسی و تجزیه و تحلیل موضوعات روز این حوزه در سالن كنفرانس ساختمان اداری مجتمع دانشگاهی واحد سبزوار برگزار شد.

   وی با بیان اینكه یكی از اولویت‌های نشست اخیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان، بررسی مشكلات جوانان در زمینه‌های مختلف از جمله مسائل فرهنگی بود گفت: به همین منظور، تعدادی از جوانان فعال در حوزه‌های مختلف با حضور در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان، به بیان دغدغه‌ها و مشكلات خود شده و خواستار همراهی و تعامل بیشتر مسئولان شهرستان با تشكل‌ها و نهادهای دانشجویی شدند.

   رئیس واحد سبزوار، پیش‌بینی برنامه‌های فرهنگی-هنری شهرستان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام فاطمیه را از دیگر موضوعاتی كه در دستور كار جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان عنوان كرد. /ه.د

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار