صفحه اصلي
رویدادهای مرتبط با دانشگاه
اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی در پی حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات


   دانشگاه آزاد اسلامی در پی حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل تعدادی از دانشجویان عزیز، با صدور اطلاعیه ای، در گذشت این عزیزان را به خانواده بزرگ و داغدار دانشگاه آزاد اسلامی و خانواده های معزز آنان تسلیت گفت. 

   در پی حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل تعدادی از دانشجویان عزیز در واحد علوم و تحقیقات، دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه ای، در گذشت این عزیزان را به خانواده بزرگ و داغدار دانشگاه آزاد اسلامی و خانواده های معزز آنان تسلیت گفت.

متن اطلاعیه به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

   با كمال تاسف و تاثر، روز سه شنبه 4 دی ماه، خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، در غم اندوهبار و دلخراش درگذشت تعدادی از دانشجویان عزیز و زخمی شدن برخی دیگر فرو رفت و داغدار شد.

   در این حادثه تاسف بار و براساس بررسی های انجام شده، تعدادی از دانشجویان از دانشكده مدیریت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در اتوبوسی كه در بخشی از جاده دچار انحراف از مسیر شده حضور داشتند.

   متاسفانه در این حادثه تاسف بار، اتوبوس ضمن برخورد با مانع سیمانی خارج از مسیر، واژگون گردید كه علت این اتفاق از سوی كارشناسان در دست بررسی است و به محض قطعیت اطلاع رسانی خواهد شد.

   لازم به ذكر است كه رئیس و مسئولان دانشگاه بلافاصله در محل حادثه حاضر و نسبت به رسیدگی به شرایط موجود و هماهنگی های لازم با اورژانس، آتش نشانی و ضرورت های امدادی لازم اقدام نموده و حادثه دیدگان بلافاصله به مراكز درمانی و بیمارستانی منتقل شده اند كه با دستور صادر شده، پیگیری های لازم برای رسیدگی به وضعیت مصدومان و مجروحان از سوی دانشگاه ادامه دارد.

   دانشگاه آزاد اسلامی ضمن ابراز تاسف و تاثر از وقوع این حادثه مولمه، مراتب تعزیت و تسلیت خود را به بازماندگان این عزیزان از دست رفته و خانواده داغدار دانشگاه آزاد اسلامی اعلام و برای مجروحان و حادثه دیدگان شفای عاجل آرزومند است و در خصوص دریافت اطلاعات دقیق از علل وقوع حادثه و رسیدگی به وضعیت جان باختگان و مصدومان اقدامات فوری را انجام خواهد داد. 

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار