صفحه اصلي
خبرها
دیدار امام جمعه مشهد با نخبگان سبزوار در دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان


   نماینده ولی فقیه در استان خراسان‌رضوی و امام جمعه مشهد با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، با جمعی از نخبگان و دانشگاهیان این شهرستان دیدار و گفتگو كرد.

   آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در این دیدار كه در سالن همایش‌های شهید عباسپور دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار برگزار شد ضمن استماع پرسش‌های نمایندگان تشكل‌های سیاسی دانشگاه‌ها و حوزه علمیه شهرستان، به این سؤالات پاسخ داد.

   وی با اشاره به سالروز وفات حضرت زینب (س) به بیان گوشه‌ای از فضایل و مناقب آن بانوی بزرگوار پرداخت و گفت: «پیامبر اكرم (ص) وی را در هوش و ذكاوت همچون جده‌اش حضرت خدیجه دانست».

   رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور نماینده ولی فقیه استان خراسان‌رضوی در دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان، به بیان گوشه‌ای از پتانسیل‌ها و افتخارات این دانشگاه پرداخت و خواستار توجه ویژه به مطالبات فرهنگی مجموعه دانشگاهیان شد. 

   در این دیدار، نمایندگان تشكل‌های دانشجویی انجمن اسلامی و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه حكیم سبزواری، دانشگاه علوم پزشكی و حوزه علمیه سبزوار به طرح سوالات، مطالبات و دغدغه‌های خود در زمینه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی پرداختند.

   نشست صمیمی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد با جمعی از نخبگان و دانشگاهیان به مناسبت سالروز حماسه نهم دی‌ماه و به همت ستاد برگزاری نماز جمعه سبزوار و دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد. /ه.د