صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
فعالیت‌های انجمن علمی روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار تشریح شد


   معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، فعالیت‌های اخیر انجمن علمی روانشناسی این دانشگاه را مثبت ارزیابی كرد.

   علی كریمی كه در نشست پایان سال هیأت‌مدیره و اعضای انجمن علمی روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار سخن می‌گفت خاطرنشان ساخت: تربیت نیروهای متخصص و متعهد و بهبود بخشیدن به امور آموزشی حوزه روانشناسی، كمك به انجام تحقیقات روانشناختی در دامنه‌های مختلف، همكاری‌های مشورتی با نهادهای اجرایی، علمی و پژوهشی، ترغیب و تشویق پژوهشگران و تجلیل از محققان برتر، تشكیل گردهمایی‌های علمی و انتشار نشریات علمی از جمله اهداف تشكیل آن است.

   وی با قدردانی از تلاش‌های دبیر و اعضای هیأت‌مدیره انجمن علمی روانشناسی درجهت افزایش شور و اشتیاق دانشجویان به منظور مشاركت در فعالیت‌های انجمن، به تشریح برنامه‌های اخیر انجمن پرداخت و گفت: برگزاری همایش روز روانشناسی، برگزاری كارگاه آموزش مقاله‌نویسی و نیز برگزاری كارگاه MMPI از جمله فعالیت‌هایی است كه انجمن علمی روانشناسی واحد سبزوار با همكاری حوزه‌های دانشجویی، فرهنگی و مركز مشاوره و خدمات روان‌شناختی دانشگاه در سال جاری داشته است.

   معاون دانشجویی و فرهنگی واحد سبزوار با بیان اینكه انجمن علمی روانشناسی این دانشگاه، فعالیت رسمی خود را از سال 96 آغاز كرده، خاطرنشان ساخت: این انجمن قصد دارد به‌زودی كارگاه آموزش زبان ویژه دانشجویان تحصیلات تكمیلی را برگزار كند. /ه.د

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار