صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
22 تیرماه؛ آغاز مصاحبه‌های دوره دكتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی


مصاحبه رشته گرایش‌های آزمون دكتری تخصصی و دوره دكتری بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به صورت متمركز از 22 تیر ماه آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مصاحبه تمام رشته گرایش‌های آزمون دكتری تخصصی و دوره دكتری بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی سال 98 به صورت متمركز از 22 تیر ماه در تهران برگزار می شود.

نتایج اولیه دعوت به مصاحبه آزمون دكتری تخصصی سال 1398دانشگاه آزاد اسلامی چندی پیش اعلام شد و آن دسته از داوطلبانی كه در یك یا چند كد رشته گرایش دعوت به مصاحبه شده بودند نسبت به ثبت نام به منظور شركت در مصاحبه اقدام كردند.

همچنین هفته گذشته نتایج اولیه دوره دكتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان ) سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

داوطلبان این دوره می توانند با مراجعه به سامانه مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی https://azmoon.iau.ac.ir/ با وارد كردن شناسه ثبت نام كه در زمان ثبت نام دریافت كرده اند و كد ملی از نتیجه خود مطلع شوند.

آن دسته از داوطلبانی كه در یك یا چند كد رشته گرایش دعوت به مصاحبه شدند، لازم است حداكثر تا روز سه شنبه مورخ 11 تیرماه از طریق سامانه فوق نسبت به ثبت‌نام به منظور شركت در مصاحبه اقدام كنند. عدم ثبت‌نام در سامانه جهت شركت در مصاحبه به منزله انصراف است.

مصاحبه تمام رشته گرایش‌های دوره دكتری تخصصی و دوره دكتری بدون آزمون سال 98 به صورت متمركز از 22 تیرماه در تهران برگزار می شود.

زمان و نحوه شركت داوطلبان در مصاحبه این دوره متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع: سازمان مركزی دانشگاه آزاد اسلامی