صفحه اصلي
خبرهای دانشگاه
تكریم و معارفه مسئول پیشین و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار


   طی مراسمی با حضور هیئت‌رئيسه دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار و اعضای بسیج دانشجویی این واحد، مسئولان پیشین و جدید حوزه بسیج دانشجویی واحد سبزوار تكریم و معارفه شدند.

   رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در این نشست ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان، حضرت امام‌حسین (ع)، از خدمات شایان محمد شمس‌آبادی؛ مسئول پیشین بسیج دانشجویی واحد سبزوار در دوران مسئولیت وی تقدیر و ابراز امیدواری كرد آقای طبسی؛ مسئول جدید این نهاد در اجرای هرچه بهتر برنامه‌های آتی بسیج دانشجویی دانشگاه و تحقق اهداف بسیج موفق و پیروز باشد.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل؛ با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی كه هركس كه در دل برای سرنوشت خود و سرنوشت ملت و آینده ایران اسلامی ارزش قائل باشد، او بسیجی است گفت: «از ابتدای شكل‌گیری حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار تاكنون، دانشجویان فعال و دلسوزی، بار مسئولیت این حوزه را بر دوش كشیده و الحق كه در جهت خدمت به انقلاب و نظام، كوشیده‌اند.»

   وی با تأكید بر اینكه بسیج دانشجویی برآیند و حاصل آینده‌نگری و دوراندیشی امام راحل (ره) و تأییدات مقام معظم رهبری بوده افزود: این نهاد طی بیش از سه دهه فعالیت خود، امروز به یكی از مؤثرترین تشكل‌های دانشجویی در  دانشگاه‌ها تبدیل شده و به عنوان بازویی توانمند و قوی در حوزه فرهنگی دانشگاه‌ها مشغول به فعالیت است.
 
   رئیس واحد سبزوار ضمن تبریك انتصاب  آقای لطفی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سبزوار، از زحمات و همكاری‌های نزدیك آقای یاوری؛ مسئول پیشین این حوزه قدردانی كرد.

   سعیدی‌اصل با بیان اینكه همه مسوولان دانشگاه، خود بسیجی‌اند، گفت: اعضای بسیج، افرادی دلسوز و مؤمن هستند كه با جان و دل تلاش می‌كنند در جهت رفع مشكلات و نواقص گام بردارند و حتی بسیاری از فعالیت‌های این نهاد ممكن است از دید عموم مردم پنهان بماند.

   وی برگزاری اردوهای جهادی را یكی از این فعالیت‌های پنهان برشمرد و بیان داشت: در سال جاری، از نزدیك شاهد تلاش‌های گسترده دانشجویان بسیجی در مناطق محروم شهرستان سبزوار از جمله قلعه‌نو روداب بودیم كه جا دارد از مساعدت‌های تمامی این عزیزان قدردانی شود.

   در ادامه مسوولان پیشین و جدید حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار نیز ضمن سپاس از همكاریهای همه جانبه‌ی مسوولان دانشگاه، به گزارش عملكرد و اهدافی كه حوزه‌ی بسیج دانشجویی در آینده دنبال خواهند كرد پرداختند. 

   لطفی؛ مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سبزوار نیز در سخنانی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت ابا عبدالله (ع)، و تقدیر از تعامل خوب دانشگاه آزاد اسلامی با بسیج دانشجویی شهرستان، به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص بصیرت‌افزایی و استقامت اشاره كرد و گفت: یكی از موضوعاتی كه رهبر حكیم و فرزانه انقلاب اسلامی در سال‌های اخیر به آن تأكید داشتند، مفهوم بصیرت و ضرورت برخورداری و بهره‌مندی از الگوهای استقامت در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی بوده است و مشكل اصلی جامعه اسلامی را نبود بصیرت عنوان نموده‌اند.

   در انتهای این مراسم كه در سالن كنفرانس ساختمان اداری مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار برگزار شد، از مسئولان پیشین و جدید حوزه بسیج دانشجویی برادران و خواهران دانشگاه با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد. /ه.دمنبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار