صفحهٔ اصلي
گفتار
معرفی یك معجون معجزه گر برای درمان تمام بیماری ها!
فرمول عمومی این ماده مقوی به قرون وسطی بازمی گردد زمانی كه مردم از انواع بیماری ها و همه گیری ها رنج می بردند.


به طور خلاصه ین ماده مقوی برای درمان تمام بیماری ها مفید است و سیستم ایمنی را تقوت می كند و به عنوان ماده ای ضد ویروس،باكتری، قارچی و انگلی نقش دارد و در بهبود شدیدترین عفونت ها موثر است.

24 اونس معادل  700 میلی لیتر سركه سیب .
¼ فنجان سیر خورد شده 
¼ فنجان پیاز خورد شده
2 فلفل تازه
¼ فنجان رنده شده زنجبیل
2 قاشق غذاخوری ریشه خردل رنده شده
2 قاشق غذاخوری پودر زردچوبه و یا 2 تكه ریشه زردچوبه

طرزتهیه:
به جز سركه تمام مواد تشكیل دهنده را در یك كاسه، تركیب كنید.
مخلوط را به یك شیشه انتقال دهید.
سركه سیب  در ظرف بریزید و آن را تا بالای شیشه پر كنید. بهترین است 3/2 از شیشه شامل مواد خشك، و بقیه با سركه پر شود.
مخلوط رابه خوبی تكان دهید و به مدت 2 هفته ،شیشه را در جای خنك و خشك نگه دارید .به خوبی چند بار در روز شیشه راتكان دهید.
بعد از 14 روز، مخلوط به خوبی فشرده شده است. برای دستیابی به نتایج بهتر، گازاستریل روی آن قرار دهیدو به خوبی آن را فشار دهید تا كل آب بیرون بیاید؛ از بقیه مخلوط خشك در هنگام پخت استفاده شود .

سیر آنتی بیوتیكی قوی
كه دارای  فواید بسیاری برای سلامتی است. آنتی بیوتیك های شیمیایی باكتری های مفید برای بدن را نیز از بین می برند امـا سیر این نوع باكتری های را در بدن افزایش می دهد. این ماده یك ضد قارچ قوی است كه كه همه مواد آنتی ژن ،‌پاتوژن  و میكروارگانیسم های بیماری زا را از بین می برد.

پیاز 
خواصی مشابه سیر دارداما با اثر كمتر.تركیب سیر و پیاز با هم ،‌ماده خوب برای دفاع از بدن هستند. 

سركه  سیب
اعتقاد بر این است كه سركه سیب در درمان مشكلاتی  مانند یبوست، سردرد، ورم مفاصل، استخوان ضعیف، سوء هاضمه، كلسترول بالا، اسهال، اگزما، چشم درد، خستگی مزمن، مسمومیت غذایی خفیف، ریزش مو، فشار خون بالا، چاقی ، و بسیاری از مشكلات دیگر مفید است.

سركه سیب سرشار از پتاسیم است. مطالعات نتایج كمبود پتاسیم در رشد آهسته را نشان داده اند. همه  این مشكلات می تواند از بین برود در صورتی كه  شما از سركه سیب به طور منظم استفاده كنید پتاسیم همچنین باعث حذف ضایعات سمی از بدن است.

بتا-كاروتن مانع از آسیب های ناشی از رادیكال های آزادو  حفظ جوانی  پوست است. سركه سیب برای كسانی كه می خواهند وزن كم كنند،مفید است.

خردل
این ماده برای سینوس ها و ریه مفید است و باعث باز شدن مجرای تنفسی و سینوس ها در زمان سرماخوردگی می شود. بسیاری از پزشكان با این ماده موافق هستند.

زنجبیل
ماده ای با خصوصیات ضـد التهـابی قـوی است. 

فلفل چیلی
این ماده ،‌محركی قوی برای گردش خون است وخاصیت آنتی بیوتیكی خود را در درمان و مبارزه با بیماری ها ،‌مورد استفاده قرار می دهد.

زردچوبه
جزء بهترین ادویه ها است. باعث پاكسازی بدن از عفونت ها و كاهش تورم می شود، از پیشرفت سرطان جلوگیری می كند. و هم چنین برای افرادی كه با درد مفصل مواجه هستند، بسیار مفید است.
باشگاه خبرنگاران