صفحهٔ اصلي
گفتار
قبل از انتخاب پزشكی، این ویدیو را تماشا كنید.
مسوولان آموزش پزشكی ولز می‌گویند.مسوولان آموزش پزشكی ولز برای آشنا كردن داوطلبان ورود به رشته‌ی پزشكی با ویژگی‌های این رشته ، و كمك به آنها در جهت انتخاب آگاهانه‌ی رشته‌ی پزشكی اقدام به تولید یك ویدیو جهت تسهیل و ارتقای كیفیت اطلاع رسانی به جوانان داوطلب ورود به رشته‌ی پزشكی كرده است.
این ویدیو حاوی چند فیلم كوتاه است كه در هریك از آنها توضیحات و تصاویری از رشته‌های تخصصی مختلف شامل بیهوشی، اطفال، زنان و زایمان، پاتولوژی و روان پزشكی ارائه شده است. دراین فیلم‌های كوتاه تصاویری از بخش‌های مختلف بیمارستانی، اقدامات تشخیصی و درمانی مختلف و نیز مصاحبه‌هایی با دانشجویان پزشكی و رزیدنت‌های رشته‌های مختلف پخش می‌شود تا با جملات خود رشته‌ی تحصیلی‌شان را تعریف كنند.
پروفسور درك گالن، مدیر برنامه‌های آموزشی پزشكی و دندانپزشكی در كشور ولز می‌گوید: من امیدوارم تمام داوطلبان ورود به رشته‌های پزشكی و دندانپزشكی پس از مشاهده‌ی فیلم‌های كوتاه تهیه شده، ولز را به عنوان محل مناسبی برای تحصیل در رشته‌ی مورد علاقه‌ی خود بیابند. در واقع یكی از اهداف اصلی تهیه‌ی این فیلم‌ها تبلیغ برای ادامه‌ی تحصیل در رشته‌ی پزشكی در كشور ولز است.
Medical News Today