صفحهٔ اصلي
خبرها
پیام رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار به مناسبت روز دانشجو


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در پیامی سالگرد حماسه‌ی 16 آذر را به جامعه‌ی علمی و دانشگاهی تبریك گفت.

متن پیام تبریك دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل به شرح ذیل است:

به‌نام خدا
   بدون شك، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز كشورمان مرهون مجاهدت و فداكاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است كه با خون خود نهال پر خیر و بركت انقلاب اسلامی را آبیاری كردند. آن نهال كه امروزه به درختی تنومند و استوار تبدیل شده است، حال به دست شما عزیزان سپرده شده است و این مسئولیتی بس سنگین و بزرگ است كه همه ملّت و بخصوص شما دانشجویان مسلمان كه به حق سردمداران پیشرفت و ترقّی این كشور هستید، در قبال آن وظیفه دارید.

   16 آذر كه نشان از پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه دارد یاد آور رشادت دانشجویانی است كه سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر كردند و در گذر زمان فریاد ضد استكباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده اند.

   دانشجوی آگاه با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت ، نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حركت در خط سرخ شهادت ،توانسته است دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال طلبی، آزادی خواهی و استكبار ستیزی خود را حفظ كند.

   اینجانب 16 آذر ماه را كه به عنوان نماد آزادگی و استكبار ستیزی دانشجوی مسلمان « روز دانشجو » نام گرفته، گرامی داشته و توفیقات روزافزون شما عزیزان را در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال مسالت می‌نمایم. 

دكتر محمد رضا سعیدی اصل
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار