صفحه اصلي
تقويم
خبرهای تربیت بدنی
روشن: مصیبت‌های برانكو و مظلومی هنوز شروع نشده است
برانكو ایوانكوویچ+ پرویز مظلومی 

خبرگزاری تسنیم: مهاجم پیشین استقلال گفت: روزهای سخت پرویز مظلومی و برانكو ایوانكوویچ شروع نشده است و آنها قطعاً در آینده با وضعیت سخت‌تری مواجه خواهند شد.

وی افزود: من معتقدم در استقلال باید با هر پست به‌صورت اختصاصی كار شود تا نقاط ضعف این تیم برطرف شود. الان دیگر این‌طور نیست كه بازیكنان 20 دقیقه گرم كنند، بعد آقاوسط بازی كنند و تمرین به پایان برسد. الان باید به‌خوبی روی مسائل فنی تمركز كرد تا ایرادهای تاكتیكی برطرف شود. شما دیدید كه دفاع خارجی استقلال چه اشتباهاتی انجام داد و این اشتباهات از بازیكنی كه در این تیم بازی می‌كند، بعید است.

مهاجم پیشین استقلال در واكنش به اظهارات عضو هیئت مدیره این باشگاه كه گفته بود مظلومی باید پاسخگو باشد، گفت: اتفاقاً نباید یقه مظلومی را گرفت، بلكه باید یقه كمیته فنی را گرفت كه در نهایت سرمربی استقلال را انتخاب كردند. این تیم جوان‌های خوبی دارد، ولی امیدوارم شاهد تكرار افكار قدیمی نباشیم. وقتی تلویزیون در بازی استقلال و ذوب‌آهن، مظلومی و پورحیدری را نشان داد، همه به 15سال پیش برگشتند. من فكر می‌كنم تفكرات مظلومی قدیمی است و او باید یك بازنگری درمورد مسائل فنی داشته باشد.

وی در پایان خاطرنشان كرد: استقلال و پرسپولیس آكادمی ندارند و این حرف را سال‌هاست كه می‌زنم. آنها امسال هم نمی‌توانند به موفقیت برسند. من معتقدم هنوز مصیبت‌های مظلومی و برانكو شروع نشده است و در آینده‌ای نزدیك روزهای سختی در انتظار آنها خواهد بود.

منبع: تربیت بدنی