صفحهٔ اصلي
تقويم
خبرهای تربیت بدنی
حاتمی: حاشیه‌ها دامنگیر پرسپولیس نشود نتایج خوبی می‌گیریم

حاتمی-حاشیهها-دامنگیر-پرسپولیس-نشود-نتایج-خوبی-میگیریم
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیكن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:تیم خوب و یكدلی داریم و اگر حاشیه‌ها دامنگیرمان نشود می‌توانیم موفق باشیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، بابك حاتمی بعد از بازی با تیم ناشنوایان در مورد شرایط تیم گفت: وضعیت تیم خدا را شكر خوب است و با بردی كه مقابل فولاد به دست آوردیم بچه‌ها روحیه خوبی به دست آوردند، از انگیزه بالایی برای شكست دادن سایپا در بازی بعدی بهره می‌بریم و می‌خواهیم با بردی دیگر به وضعیت خودمان در جدول سروسامان بدهیم البته ما در اهواز توانستیم فولاد را ببریم و فعلاً كه در تعطیلات لیگ هستیم البته یكسری از بازیكنان هم در اردوهای تیم ملی هستند و الآن فقط مشكل مالی داریم.

وی در مورد مشكلات مالی اظهار داشت:‌ از اول فصل كه اكثر بازیكنان پولی نگرفته‌اند و هیچ دریافتی نداشتیم و از فصل  گذشته هم تنها ۴۰ درصد دریافت كردیم. با این همه بازیكنان سنگ تمام گذاشتند و با همه وجود در بازی‌ حاضر شدند.

حاتمی در مورد اینكه آیا مشكلات مالی فكر بازیكنان را به هم نمی‌ریزد اظهار داشت: قطعاً مشكلات مالی تأثیر بدی در افكار بازیكنان خواهد داشت. البته مشكلات مالی برای همه تیم‌ها هست اما مسئولان باشگاه به ما قول‌هایی داده‌اند كه امیدواریم عملی شود.

بازیكن پرسپولیس در مورد درخواست كمك ۵ هزارتومانی از هواداران برای بی‌نیازی از اسپانسر اظهار داشت: این تز مسئولان باشگاه است اما فكر نمی‌كنم با ۵ هزارتومان مشكلی حل بشود البته نمی‌خواهم در این مورد صحبت كنم چرا كه این مسئله به ما بازیكنان ربط ندارد. باشگاه مدیر دارد و ما فقط درباره مسائل فنی باید حرف بزنیم.

حاتمی در مورد اینكه با توجه به سابقه‌اش در تیم سایپا با انگیزه خاصی مقابل این تیم به میدان خواهد رفت، گفت: این بازی برای من هیچ فرقی با سایر بازی‌ها ندارد. این بازی هم برای من همه بازی‌هاست و دوست دارم مثل بازی با فولاد این تیم را شكست دهیم تا هودارانمان را شاد كنیم.

وی در مورد تغییر پستش در این فصل از لیگ برتر و بازی در دفاع چپ خاطرنشان كرد: با كمك بچه‌ها و انگیزه‌هایی كه كادر فنی به من داده در این پنج بازی توانستم نظر كادر فنی را جلب كنم اما فعلاً‌ ۵ بازی است كه انجام داده‌ایم و هنوز هیچ معلوم نیست اما می‌خواهم از این بهتر هم بشوم و مطمئن باشید با همدلی بازیكنان این اتفاق رخ خواهد داد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تصریح كرد: تیم جوان یك دل و خوبی داریم و من به آینده این تیم امیدوارم اما ان‌شاءالله كه حاشیه‌ها دامنگیر تیم ما نشود.

منبع: تربیت بدنی