صفحه اصلي
تقويم
خبرهای تربیت بدنی
كریمی: كسی از من نخواسته در تمرین پرسپولیس شركت كنم

كریمی-كسی-از-من-نخواسته-در-تمرین-پرسپولیس-شركت-كنم

 

وبسایت رسمی برنامه نود - علی كریمی می‌گوید وقتی كسی از او برای حضور در تمرینات پرسپولیس دعوتی نكرده، نمی‌تواند در تمرینات این تیم حاضر شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، علی كریمی با حضور در بازارچه خیریه موسسه فیاض بخش عنوان كرد: سال پیش از طریق یكی از دوستان با این موسسه آشنا شدم. خوشحالم كه امسال هم همچون سال گذشته قسمت شد كه در خدمت دوستان در مجموعه فیاض بخش مشهد باشم.

وی ادامه داد: من در این مدت متوجه شدم خیلی‌ها نه تنها معروف نیستند بلكه خیلی معمولی هستند ولی در بحث خیریه كمك های بسیار بزرگی انجام می‌دهند. ما چهره‌ها باید از این افراد یاد بگیریم كه در امور خیریه شركت كنیم.

كریمی در پاسخ به این سوال كه این پیكان قرمز رنگ همان ماشین اول خود هست یا خیر تاكید كرد: نه این ماشین دیگری است، یكی از دوستان لطف كرد و روی حساب حرف من كه در چند مصاحبه گفته بودم اولین ماشین من پیكان استیشن قرمز بوده است، این ماشین را آماده و اهدا كرد. البته فكر می‌كنم از ماشین خودم در آن سال‌ها حتی آهن‌هایش هم امروز باقی نمانده باشد.

وی افزود: به هرحال این ماشین به مزایده گذاشته خواهد شد و پول آن صرف امور خیریه می‌شود و امیدوارم در سال‌های بعد نیز در این كار خیر سهیم باشم.

ملی پوش سابق تیم فوتبال همچنین درخصوص وضعیت تیم های خراسانی در لیگ برتر عنوان كرد: فوتبال خراسان در سال گذشته خوب نتیجه گرفت و تیمی دیگر از مشهد به لیگ برتر راه یافت. اما داشتن سهمیه كافی نیست. همیشه همین طور بوده است كه زحمت می‌كشیم تیم بالا می‌آید ولی با مدیریت اشتباه دوباره تیم به جای اول خود برمی‌گردد.

وی ادامه داد: اگر اشتباه نكنم تیم پیام ارتباطات مشهد نیز در سال اول صعودش به لیگ برتر، دوباره به لیگ پایین‌تر سقوط كرد. باید در روند مدیریت و برنامه ریزی دقت شود. از تیمی مانند سیاه جامگان در سال اول توقع قهرمانی نیست اما این تیم‌ها باید در سال اول به شكلی حضور داشته باشند كه در لیگ برتر بمانند و بعد در سال‌های آینده خودشان را بالا بكشند.

كریمی همچنین در پاسخ به این سوال كه آیا به دنبال مربیگری هست یا خیر اظهار كرد: من اصلا قصد مربیگری ندارم. این شرایط به سیستم من نمی‌خورد كه بخواهم مربیگری كنم. همچنین نیاز نیست هر بازیكنی در هر رشته‌ای كنار رفت، مربی شود. همه فكر می‌كنند هركسی فوتبال را كنار گذاشت باید مربی شود در حالی كه مربیگری مقوله‌ای جداست و نیاز به تجربه و دوره های خاص دارد.

وی درمورد كی روش و حضورش در تیم ملی تاكید كرد: فقط این نیست كه چون یك مربی خوب داریم همه چیز درست می‌شود. همانطور كه دیدیم در جام ملت‌های آسیا اوت شدیم. صرف گفتن اینكه مربی خوب داریم دلیل بر موفقیت ما نمی‌شود. مربی خوب نیاز به فاكتورهایی مانند سخت افزار و نرم افزار دارد تا به اهدافش برسد كه در تمام دنیا مرسوم است كه به اعتقاد من فدراسیون بیشتر باید در این زمینه كمك كند.

كریمی همچنین درباره اینكه چرا در تمرینات تیم پرسپولیس حاضر نمی‌شود خاطرنشان كرد: كسی از دوستان از من نخواست در تمرین پرسپولیس شركت كنم. زمان درخشان با تیم در ارتباط بودم چون درخشان اولین باری كه به پرسپولیس رفتم مربی من بود. باید كاری را از آدم بخواهند تا انجام دهیم، شاید طرف مقابل دوست نداشته باشد من سر تمرین بروم.

وی درخصوص رابطه فعلی كریمی و برانكو گفت: با برانكو مشكلی ندارم. در واقع رابطه‌ای ندارم ولی مشكلی هم ندارم.

تربیت بدنی