صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
نتایج انتخاب رشته متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شركت كننده در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ اعلام شد


نتایج انتخاب رشته متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شركت كننده در آزمون سراسری سال 1400 اعلام شد.

داوطلبانی كه در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب رشته كرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org با درج كد ملی و كد دسترسی نتیجه انتخاب رشته خود را مشاهده كنند.

پذیرفته شدگان قطعی می توانند از ساعت 10 صبح سه شنبه 6 مهر لغایت پایان روز شنبه 10 مهر با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام كنند.

شایان ذكر است آن دسته از داوطلبانی كه نتایج آن ها به صورت ذخیره اعلام شده است، لازم است از ساعت 14 روز یكشنبه 4 مهر ماه لغایت ساعت 24 روز شنبه 10 مهر ماه با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به ثبت اعلام آمادگی خود برای ثبت نام به صورت اینترنتی اقدام و رسید دریافت نمایند. عدم مراجعه به سامانه فوق در زمان اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام می باشد و هیچگونه درخواستی پس از زمان اعلام شده دریافت نخواهد شد. پس از انقضای مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی، زمان و چگونگی ثبت نام ذخیره هایی كه در موعد مقرر فرم اعلام آمادگی را تكمیل نموده اند اعلام خواهد شد.

پذیرفته شدگان رشته های با آزمون 1400 دانشگاه آزاد اسلامی می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام كه در سامانه این مركز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار گرفته است مراجعه كنند.

لازم به توضیح است با توجه به شرایط كرونا جهت حفظ سلامتی، داوطلبان محترم ازمراجعه حضوری به مركزسنجش،پذیرش وفارغ التحصیلی خودداری نمایند. داوطلبان می توانند جهت ثبت درخواست الكترونیكی به سامانه ticket.azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایند و درخواست خود را همراه با مستندات لازم ( كارنامه و......) ، ثبت كنند.

سامانه فوق جایگزین مكاتبات و مراجعات حضوری برای ثبت درخواستها است. داوطلبان در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص آزمون سراسری و دوره های بدون آزمون از طریق تلفن گویا 4743_021 و یا سیستم پرسش و پاسخ مجازی به آدرس faq.azmoon.iau.ac.ir سوال خود را مطرح نمایند تا كارشناسان راهنمایی و پاسخ دهند و از مراجعه حضوری به مركز سنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی اكیداً خودداری كنند. 

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی