صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار به مناسبت روز كارمند


بسم الله الرحمن الرحیم

   هدف از بزرگداشت روز كارمند در دانشگاه، ارج نهادن به خدمات قشر زحمت‌كش و تأثیرگذاری است كه اجرای اُمورات دانشگاه و خدمت‌رسانی به قشر فرهیخته‌ی دانشگاهی را عهده‌دار است. 

   در حقیقت كاركنان و اعضای هیات علمی، دو بال اصلی رسیدن به اهداف عالیه دانشگاه ، توسعه و تعالی سازمانی هستند كه با پیوند منطقی و مستمر بین سرمایه های فكری و انسانی دانشگاه و سرمایه های ساختاری است كه می توان به تحولات مثبت در چشم انداز روشن تنها دانشگاه مردمی جهان امید بست.

   خانواده‌ی بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، دستاوردها، افتخارات و توفیقات خود را مرهون تعهّد، جدّیت و پشتكار كلیه‌ی كاركنان صدیق و تلاشگری است كه با اهتمام و مساعی فراوان،‌علاوه بر پاسخ‌گویی شایسته همراه با مهرورزی به نیازهای قشر دانشجو و ارباب‌رجوع، یاری‌رسان دانشگاه در تحقق و نیل به اهداف مقدّس فرهنگی و آموزشی در عرصه‌های مختلف بوده‌اند. 

   این‌جانب ضمن تقاضای ارتقاء كیفیت خدمات و ایجاد رضایت‌مندی بیشتر در قشر عزیز و آینده ساز دانشجو و ارباب‌رجوع ، این روز را به شما كاركنان خدوم و ارجمند دانشگاه تبریك عرض نموده، از درگاه حضرت احدیت برایتان بهروزی، سلامتی و توفیق آرزو می‌نمایم.

دكتر محمدرضا سعیدی اصل 
رئیس دانشگاه

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار