صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
معاونان پیشین و جدید علمی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار تودیع و معارفه شدند


   آیین تكریم و معارفه‌ معاون پیشین و جدید علمی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با حضور هیئت‌رئیسه و معاونان این دانشگاه برگزار شد.

   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در این مراسم با تشكر از زحمات بی‌دریغ و ارزشمند دكتر محمد مهرشاد؛ معاون پیشین علمی این دانشگاه در دوران تصدی معاونت، حضور وی را منشاء خدمات فراوان به جامعه‌ی فرهیخته‌ی دانشگاه، خصوصاً دانشجویان و استادان عنوان كرد و گفت: در دوران فعالیت ایشان، حوزه علمی دانشگاه رشد قابل توجهی داشت و با ایجاد بسترهای لازم، شاهد جذب رشته‌های متعددی در مقاطع كارشناسی‌ارشد و دكتری بودیم.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل همچنین در سخنانی، با تبریك به دكتر ابوالقاسم امیراحمدی؛ معاون جدید علمی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، ابراز امیدواری كرد با تلاش وی و كاركنان معاونت علمی، گام‌های مؤثری در راستای گسترش پژوهش‌های بنیادی، كاربردی و ارائه‌ی خدمات علمی و مشاوره‌ای در جهت رفع نیازهای علمی-صنعتی جامعه و ارتقاء كیفیت پژوهشی واحد سبزوار برداشته شود.

   در این مراسم كه در سالن كنفرانس ساختمان اداری مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار برگزار شد، از معاونان پیشین و جدید علمی دانشگاه با اهدای لوح سپاس و هدایا تجلیل شد. /ه.د

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار