صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
چاپ دو كتاب مرتبط با فعالیت‌های ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار


   معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از انتشار دو كتاب مرتبط با فعالیت‌های ورزشی در این دانشگاه خبر داد.

   دكتر ابوالقاسم امیراحمدی گفت: دو كتاب با عناوین «رسانه‌های اجتماعی مجازی و ورزش در اوقات فراغت» و «بازی‌های ورزشی دبستانی» توسط امیر ایزدخواه؛ دانشجوی مقطع دكتری مدیریت ورزشی كه از كاركنان دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار است در سال اخیر به چاپ رسیده است.

   وی با بیان اهمیت توجه به ساماندهی و مدیریت اوقات فراغت گفت: فراغت، مجموعه‌ای از اشتغال‌هاست كه فرد به میل و رضایت خود به آن می‌پردازد و در جوامع امروز بشری، توجه به اوقات فراغت به‌عنوان یك نیاز خاص جوامع بشری، آشكارتر شده است، به طوری كه بعضی، تمدن امروز را «تمدن فراغت» نامیده‌اند.

  معاون علمی واحد سبزوار در توضیح بیشتر كتاب «رسانه‌های اجتماعی مجازی و ورزش در اوقات فراغت» گفت: این كتاب در شش فصل به تشریح موضوعاتی همچون مروری بر رسانه‌ اوقات فراغت و ورزش، رسانه‌، نظریه‌ها، تفاوت‌ها و سیر تحول، اوقات فراغت، ورزش، شبكه‌های اجتماعی مجازی و ورزش و رسانه، عوامل و راهكارها می‌پردازد.

   دكتر امیراحمدی، در تشریح كتاب «بازی‌های ورزشی دبستانی» نیز گفت: این كتاب كه با استقبال مخاطبان مواجه شده است، به زبانی ساده و گویا به تشریح بازی‌های ورزشی متناسب با فیزیولوژی دانش‌آموزان دبستانی می‌پردازد. /ه.دمنبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار