صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
تجلیل از كادر درمان سبزوار در سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار صورت گرفت:


   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از برگزاری مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و تجلیل از كادر درمان این شهرستان در دهه بصیرت خبر داد. 

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل گفت: به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، مراسمی با حضور رئيس اداره‌ آموزش و پرورش سبزوار، مدیر بسیج دانشجویی شهرستان، مدیر بسیج دانش‌آموزان شهرستان و جمعی از اعضای بسیج دانشجویی و دانش‌آموزی شهرستان در بیمارستان حشمتیه سبزوار برگزار شد.

   وی با اشاره به شیوع بیماری كرونا در ماه‌های اخیر و تلاش بی وقفه و تحسین‌برانگیز كادر پزشكی شهرستان گفت: در همین راستا بر آن شدیم تا همگام با سایر نهادهای بسیجی شهرستان در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، با حضور در بیمارستان حشمتیه سبزوار، به نمایندگی از جامعه‌ دانشگاهی، از كادر پزشكی و پرستاران دلسوز شهرستان كه شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی به مردم شریف سبزوار هستند صمیمانه قدردانی كنیم.

در این مراسم كه با تلاش بسیج دانشجویی و بسیج دانش‌آموزی شهرستان، تدارك و برگزار شد، از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس اداره آموزش و پرورش و مدیران بسیج دانشجویی و بسیج دانش‌آموزی، از پزشكان و پرستاران حاضر در بیمارستان حشمتیه سبزوار با اهداء لوح سپاس، تجلیل شد. /ه.دمنبع: روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار