صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از مجتمع آموزشی و فرهنگی سما شهرستان


   رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با حضور در مجتمع آموزشی و فرهنگی سما این شهرستان، ضمن تبریك آغاز سال تحصیلی جدید، در جریان آخرین فعالیت‌های این مدارس قرار گرفت.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل در این دیدار، با حضور در مدارس دخترانه و پسرانه‌ سما، با معلمان و مدیران این مدارس دیدار و گفتگو كرد.

   وی در این دیدارها ضمن تبریك آغاز سال تحصیلی جدید و قدردانی از فعالیت‌های مدارس سما گفت: این مجموعه‌ بزرگ باعث ارتقای سطح كیفی آموزش در سطح شهرستان شده است. 

   رئیس واحد سبزوار در این دیدار و در جمع معلمان و مدیران مدارس سما سبزوار با تقدیر از تلاش‌های معلمان و مدیران این مدارس گفت: امیدواریم این مدارس كه تاكنون توانسته‌اند نقش مهمی در آموزش و پرورش دانش‌آموزان شهرستان ایفا كنند، در آینده نیز درجهت ارتقای جایگاه شایسته‌ خود اهتمام ورزند.

   سعیدی‌اصل، مزیت این مجموعه را بهره‌مندی از نیروی انسانی پیشكسوت، نیروهای جوان و خلاق، فضای آموزشی استاندارد، تجهیزات و امكانات مناسب عنوان كرد.

   وی با بیان اینكه محدودیت‌های بهداشتی و شیوع ویروس كرونا، شرایط ویژه‌ای را در سال جدید تحصیلی به‌وجود آورده كه منجر به برگزاری اكثر كلاس‌ها به‌صورت غیرحضوری یا با حضور نوبتی و اندك دانش‌آموزان همراه است خاطرنشان ساخت: همه مدیران و معلمان با تلاش مثال‌زدنی‌شان سعی در برگزاری كلاس‌ها با بهترین كیفیت و بالاترین راندمان دارند و دانش‌آموزان و خانواده‌های آن‌ها نیز همكاری صمیمی و قابل توجهی داشته‌اند.

   رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در پایان ابراز امیدواری كرد تلاش مدیران و معلمان در ایجاد فضای آموزشی مناسب، همچون گذشته زمینه‌ساز رشد و بالندگی مدارس سماء این شهرستان شود.   /ه.د

 

 

 

   

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار