صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
از كاركنان بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار تجلیل شد


   در مراسمی با حضور هیأت ‌رئيسه دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از كاركنان بازنشسته‌ این واحد تجلیل شد.
 
   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در این مراسم كه در سالن كنفرانس ساختمان اداری مجتمع این واحد برگزار شد با بیان اینكه تاكنون 56 نفر از كاركنان و اعضای هیأت‌علمی واحد سبزوار به جمع بازنشستگان این مجموعه بزرگ علمی پیوسته‌اند اظهار كرد: همزمان با بازنشستگی 9 تن دیگر از كاركنان خدوم واحد، بر آن شدیم از تلاش‌ها و همكاری‌های صادقانه‌ این عزیزان در طول دوران خدمت، صمیمانه تشكر كنیم.

   دكتر قاسم قاسمی با تأكید بر اینكه جایگاه كاركنان و اعضای هیأت‌علمی بازنشسته‌ رفیع و ارزشمند است گفت: امیدواریم در سایه‌ استفاده از تجربیات ارزنده‌ این كاركنان خدوم كه بهترین سال‌های عُمر خود را در سنگر علم و دانش، سپری كرده‌اند، برای تحقق اهداف عالیه‌ دانشگاه گام برداریم و به همین منظور، دفتری جهت حضور این عزیزان در دانشگاه و بهره‌مندی از نقطه نظرات آن‌ها در پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه، درنظر گرفته شده است.

   وی افزود: بر این باوریم بازنشستگی فصل نوینی از زندگی و آغازی برای زندگی با شیوه و ایده‌‌های جدید است و امیدواریم این دوران جدید از پُربارترین و با نشاط‌‌ترین مراحل زندگی همكاران بازنشسته‌مان باشد. 

   در انتهای این مراسم، از كاركنان بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با اهدای لوح سپاس و یك سكه بهار آزادی، تجلیل شد. /ه.د

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار