صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
امام جمعه سبزوار: دانشگاه آزاد اسلامی نقش مهمی در گسترش آموزش عالی در سطح كشور داشت


   هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، با امام جمعه این شهرستان، دیدار و گفتگو كردند.

   رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در این دیدار كه در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد ضمن تبریك فرارسیدن هفته دفاع مقدس، به بیان گوشه‌ای از فعالیت‌های فرهنگی واحد سبزوار اشاره كرد و گفت: حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، با در اختیار داشتن نیروهای مستعد و انقلابی، قدم‌های مؤثری در توسعه برنامه‌های فرهنگی و دینی دانشگاه برداشته است.

   دكتر قاسم قاسمی، توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و همگرایی نهادهای موازی فرهنگی در سطح شهرستان را از جمله موضوعات مهم قابل بررسی عنوان كرد و گفت: قطعاً با عنایت ویژه امام جمعه شهرستان بر اشاعه امور فرهنگی و دینی و همراهی سایر نهادهای فرهنگی، شاهد رخ دادن اتفاقات خوبی در این حوزه خواهیم بود.

   امام‌جمعه سبزوار نیز در این دیدار با اشاره به نقش مهم مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی در گسترش آموزش عالی در سطح كشور گفت: این مجموعه باعث خروج آموزش عالی از انحصار بخش دولتی و گسترش آن در اقصی نقاط كشور شد.

   حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا مقیسه، همكاری دانشگاه آزاد اسلامی در تسهیل ادامه تحصیل فرزندان خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر را از دیگر نكات قابل توجه در این مجموعه عنوان كرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با پذیرا بودن تعداد كثیری دانشجوی شاهد و ایثارگر، نقش مهمی در پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس داشته است. /ه.د 

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار