صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
٢٦٠ هزار داوطلب در دوره‌های پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شدند/ استقبال داوطلبان از دانشگاه آزاد اسلامی


رئیس مركز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بالغ بر 260 هزار داوطلب در مقاطع كاردانی و كارشناسی براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شدند. 

دكتر بهروز طهماسب كاظمی رئیس مركز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: نتایج دوره های كاردانی و كارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.org قرار گرفته است.

وی با بیان اینكه استقبال از پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی بسیار بیشتر از همه زیرنظامها آموزش عالی كشور بوده است اظهار داشت: این عدد در پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بالغ بر 260 هزار نفر است كه نشان از استقبال داوطلبان از حضور در دانشگاه آزاد اسلامی دارد.

دكتر طهماسب كاظمی با بیان اینكه استقبال داوطلبان برای شركت در دوره های پذیرش براساس سوابق تحصیلی نسبت به سالهای گذشته و سایر زیر نظام های كشور در سال جاری وضعیت بهتری دارد، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از تمام توان خود به ارتقاء زیرساخت ها و كیفیت علمی پرداخته تا دانشجویان از حضور در این دانشگاه رضایت لازم را داشته باشند.

رئیس مركز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان كرد: دانشگاه آزاد اسلامی در رتبه بندی های بین المللی روز به روز پیشرفت كرده و امكانات این دانشگاه در سراسر كشور كم نظیر است و مجموعه این عوامل باعث اعتماد داوطلبان و خانواده های آنان به دانشگاه آزاد اسلامی شده است.

وی با بیان اینكه دانشگاه آزاد اسلامی با تمام توان می كوشد تا پاسخ اعتماد داوطلبان را به بهترین نحو ارائه دهد، اظهار داشت: در این دانشگاه آموزش و پژوهش با كیفیت متناسب با نیاز جامعه و در راستای حل مشكلات كشور ارائه خواهد شد.

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی