صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در واحد سبزوار


   مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، با هیأت‌رئیسه، اساتید مشاور و فعالان حوزه‌های فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه دیدار و گفتگو كرد.

   حجت‌الاسلام والمسلمین دكتر مهدوی‌نسب در دیدار با اساتید مشاور دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار كه در سالن كنفرانس ساختمان اداری مجتمع این دانشگاه برگزار شد با برشمردن اهمیت شكل‌گیری هسته‌های استادان مشاور در دانشگاه‌ها، نقش آن‌را در بهبود شرایط فرهنگی دانشگاه‌ها مؤثر دانست.

   دكتر قاسم قاسمی؛ رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار نیز در این نشست، ضمن خیرمقدم به مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی، ارتباط و تعامل خوب وی با حوزه‌های فرهنگی دانشگاه‌ها و مراكز استان را ستودنی دانست و ابراز امیدواری كرد با درایت و همتی كه در متولیان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد سبزوار وجود دارد، تحول چشمگیری در این حوزه صورت گیرد.

   ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و رویكردهای حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار توسط معاون فرهنگی و دانشجویی این واحد، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با اساتید مشاور دانشگاه و بررسی توانمند‌ی‌ها و چگونگی مشاركت آن‌ها در رویدادهای فرهنگی و دیدار با فعالان حوزه‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، از دیگر برنامه‌های سفر یك‌روزه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی از واحد سبزوار بود. /ه.د

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار