صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
پیام هیات رئیسه‌ دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در پی شهادت سردار والامقام اسلام؛ سپهبد حاج قاسم سلیمانی


   هیات رئیسه‌ی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار با صدور پیامی، شهادت پر افتخار سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند.

متن پیام به این شرح می باشد؛

بسم الله الرحمن الرحیم
منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖفَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا. ( احزاب/۲۳)

   در میان مؤمنان مردانی هستند كه بر سر عهدی كه با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

   سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده مقتدر نیروی قدس سپاه پاسداران و سرباز جان بر كف اسلام پس از عمری مجاهدت و افتخارآفرینی در راه دفاع از كیان اسلام و مبارزه با دشمنان دین و قرآن به افتخار شهادت نائل شد. بزرگ‌مردی كه به تعبیر مقام معظم رهبری شهید زنده بود و از این پس در قلب تمام ایرانیان زنده و جاودانه خواهد ماند. 

   این‌جانبان به نمایندگی از مجموعه‌ی دانشگاهیان واحد سبزوار شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به حضور حضرت ولی عصر(عج) و نایب بر حقش رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای، خانواده آن فرمانده بزرگوار و ملت بزرگ ایران بالاخص مجموعه‌ی دانشگاهیان تبریك و تسلیت عرض می نمائیم.

هیات رئيسه‌ی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار

منبع: سازمان مركزی دانشگاه آزاد اسلامی