صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
بازدید نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشكل‌های اسلامی خراسان رضوی از دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار خبر از بازدید نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشكل‌های اسلامی خراسان رضوی از این دانشگاه داد.

   دكتر قاسم قاسمی با بیان اینكه دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار به‌عنوان قدیمی‌ترین دانشگاه تأسیس‌شده در شهرستان با دارا بودن فضاهای قابل توجه علمی، آموزشی و فرهنگی، فعالیت‌های ارزنده‌ای در حوزه تشكل‌های دانشجویی داشته است گفت: فعالیت تشكل‌های دانشجویی واحد در سال جاری، با انتصاب معاونت جدید فرهنگی و دانشجویی و توجه ویژه به برنامه‌های آتی این تشكل‌ها، جان تازه‌ای گرفته است.

   یاسر آرین‌نژاد؛‌ نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشكل‌های اسلامی خراسان رضوی  نیز در این دیدار كه با حضور هیأت‌رئيسه، مسئولان بسیج اساتید، بسیج دانشجویی و سایر مدیران فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار برگزار شد با ابراز خرسندی از توجه ویژه رئيس و مسئولان فرهنگی و دانشجویی واحد سبزوار، ابراز امیدواری كرد، با رفع موانع موجود و اصلاح ساختارها، فضا برای فعالیت بهینه تشكل‌ها در دانشگاه‌های سطح استان، بازتر شود.

   دیدار با اعضای تشكل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار و استماع نقطه نظرات و بررسی پیشنهادات این دانشجویان، از دیگر برنامه‌های سفر یكروزه نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشكل‌های اسلامی خراسان رضوی به سبزوار و دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان بود. /ه.د 

 

 

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار