صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
از كتاب‌داران و كتاب‌خوانان برتر دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار تجلیل شد
همزمان با هفته كتاب، كتاب‌خوانی و كتاب‌دار صورت گرفت:


   طی مراسمی با حضور هیئت‌رئیسه، مسئولان و كاركنان شاغل در كتابخانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، از كتاب‌داران و كتاب‌خوانان برتر این دانشگاه تجلیل شد.
   
   رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در این مراسم ضمن تبریك فرارسیدن هفته كتاب، كتابخوانی و كتابدار، با تأكید بر اهمیت توسعه‌ كمی و كیفی كتابخانه‌های دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در حال حاضر با بیش از 150 هزار جلد كتاب با موضوعات مختلف، فرصت مطالعاتی مناسبی برای دانشجویان، پژوهشگران و اعضای هیأت‌علمی این دانشگاه فراهم كرده است.

   دكتر قاسم قاسمی با بیان اینكه گسترش فرهنگ مطالعه می‌تواند منشاء خدمات ارزنده‌ای به جامعه شود افزود: بر خود لازم می‌دانیم به بهانه فرارسیدن هفته كتاب، كتابخوانی و كتابدار، بار دیگر از زحمات كاركنان شاغل در كتابخانه‌های دانشگاه كه با دلسوزی و اشتیاق مثال‌زدنی خود، این مكان را به محلی برای ارتقای سطح دانش دانشگاه و جامعه فراهم كرده‌اند، صمیمانه قدردانی كنیم.

   در انتهای این مراسم كه در محل دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار برگزار شد، از كتابداران و كتاب‌خوانان برتر دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با اهدای لوح سپاس، تجلیل شد. /ه.د
 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار