صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
تشكیل ستاد استقبال از نو دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار


   نخستین نشست ستاد استقبال از نو دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با حضور معاونان، مدیران و مسؤولان حوزه‌های مختلف این دانشگاه و دانشكده فنی و حرفه ای سما سبزوار برگزار شد.

   معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در این نشست با تأكید بر اهمیت ثبت خاطراتی خوش برای دانشجویان از نخستین حضورشان در فضای علمی و فرهنگی دانشگاه، خواستار استقبال گرم از این عزیزان و خانواده‌های آن‌ها شد.

   دكتر علی كریمی با اشاره به شرایط خاص سال جاری كه باعث ایجاد محدودیت‌هایی در ثبت‌نام شده است گفت: مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار قصد دارد با بهره‌گیری از خرد جمعی و استفاده از تمامی ظرفیت‌های خود، فضا و امكانات مناسب همراه با رعایت پروتكل‌های بهداشتی را برای ثبت‌نام نو دانشجویان فراهم آورد.
 
   در این نشست كه در محل سالن كنفرانس ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار برگزار شد، برنامه‌های آتی ستاد استقبال از نو دانشجویان این دانشگاه از جمله بررسی ثبت‌نام‌های حضوری و غیرحضوری، چگونگی برگزاری همایش توجیهی، ارائه امكانات رفاهی به مراجعان، چگونگی همكاری تشكل‌های دانشجویی از جمله بسیج دانشجویی و كانون دانشجویی هلال‌احمر و نیز آماده‌سازی محیط دانشگاه برای پذیرش مراجعان و هدایت آن‌ها به محل‌های ثبت‌نام، مطرح و مورد بحث و تبادل نظر شد. /ه.د

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار