صفحهٔ اصلي
رویدادهای مرتبط با دانشگاه
آغاز فراخوان طرح‌های تحقیقاتی و فناورانه دانشجویی توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان


باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان از ایده ها و طرح های پژوهشی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در راستای «نهضت ساخت ایران» حمایت می كند.‏ 

دكتر لیلا شكوهی مدیر پژوهش و پایش باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این باشگاه از ایده ها و طرح های پژوهشی تمام دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در راستای «نهضت ساخت ایران» حمایت می كند.‏

وی با تأكید بر اینكه نهضت ساخت ایران محور كار همه دستگاه های مرتبط با بخش تولید كشور است، اظهار داشت: این نهضت یك كار ارزشی و به تعبیری امری مقدس در حوزه تولید كشور است كه بدون شك آثار و بركات فراوانی برای آینده به همراه خواهد داشت.

مدیر پژوهش و پایش باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی افزود: تحقق اهداف نهضت ساخت ایران ارزش افزوده برای تولیدات كشور ایجاد كرده و یكی از مزیت‌های مهم آن ایجاد اشتغال برای جوانان خصوصاً افراد متخصص، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه است.

شكوهی ادامه داد: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی در راستای چشم‌انداز و مأموریت خود فراخوان طرح های تحقیقاتی و فناورانه دانشجویی (فطرت) زمستان ‏ 1399 را با عنوان ‏ "نهضت ساخت ایران" ‏ آغاز كرد. مخاطب اصلی این فراخوان تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان هستند.

مدیر پژوهش و پایش باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی محورهای پیشنهادی فراخوان نهضت ساخت ایران را كسب و كار‌های آنلاین و شبكه ای نوآورانه، داخلی سازی محصولات و خدمات، اشتغال پایدار با ارزش افزوده، افزایش كارایی خدمات و محصولات و كسب و كار دانشجویی عنوان كرد.

وی تأكید كرد: مهلت ارسال پیشنهاد اولیه طرح به دفتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تا اول اسفند 1399 است.

گفتنی است علاقه مندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت باشگاه به آدرس www.bpj.iau.ir مراجعه كرده و یا با دفاتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر كشور تماس حاصل كنند.

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی