صفحهٔ اصلي
رویدادهای مرتبط با دانشگاه
واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سیل اخیر آسیب ندیدند


رئیس مركز عمرانی، املاك و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در سیل اخیر هیچ یك از واحدهای این دانشگاه در مناطق سیل زده دچار آسیب نشده اند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر، دكتر اقبال شاكری رئیس مركز عمرانی، املاك و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی از جمله رئیس این دانشگاه صبح امروز وارد منطقه پل دختر شدند و قرار است با هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهر براساس كمك‌های خانواده دانشگاه آزاد بازسازی یك منطقه در این شهر به دانشگاه آزاد واگذار شود.

وی افزود: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته هیچ یك از واحدهای دانشگاه در مناطق سیل زده دچار مشكل نشدند و در حال برنامه ریزی هستیم تا فعالیت مجدد آموزشی این مراكز را آغاز كنیم.

رئیس مركز عمرانی، املاك و مستغلات دانشگاه آزاد تاكید كرد: در جریان سیل فعالیت مراكز مختلف شهر از جمله ساختمان‌های آموزشی دچار اختلال شده اند كه دانشگاه آزاد به دنبال كمك رسانی برای بازگرداندن فضاهای مختلف شهر به حالت عادی است.

دكتر شاكری خاطرنشان كرد: واحدهای معین استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی در حالت آماده باش قرار دارند و كمك‌های مورد نیاز به مناطق سیل زده ارائه كنند.

وی تاكید كرد: باتوجه به اینكه در جنوب كشور نیز برخی مناطق تخلیه شده اند، بنابراین واحدهای دانشگاه در این مناطق نیز تعطیل شده اند و اموال دانشگاه به طبقات بالاتر ساختمان‌ها انتقال داده شده تا در صورت بروز سیل احتمالی دچار آسیب نشوند.

منبع: خبرگزاری‌های فرهیختگان و آنا