صفحهٔ اصلي
رویدادهای مرتبط با دانشگاه
افتتاح نخستین تیم تخصصی پایان‌نامه‌ها در سامانه باشگاه پایش دانشگاه آزاد اسلامی


معاون دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی از افتتاح نخستین تیم تخصصی پایان‌نامه‌ها تحت عنوان یادگیری عمیق در سامانه باشگاه پایش خبر داد. 

فربد رزازی، معاون دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به مأموریت محول شده از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس هیئت امنای باشگاه پژوهشگران جوان مبنی بر شبكه‌سازی پایان‌نامه‌ها و راه‌اندازی تیم‌های تخصصی در باشگاه پایش گفت: نخستین تیم تخصصی پایان‌نامه‌ها با نام تیم تخصصی «یادگیری عمیق» توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح شد.

وی افزود: سامانه باشگاه پایش با هدف شبكه‌سازی پژوهشی، تعامل و هم‌افزایی اساتید و دانشجویان با محور پژوهشی مشترك، آشنایی با موضوع‌های روز، مشاركت جمعی در پیشبرد پژوهش و همچنین اطلاع از موقعیت‌ها و رویدادهای مرتبط برون‌دانشگاهی شكل گرفته است.

معاون دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی بیان كرد: دانشجویان و اساتید در حال حاضر در این سامانه می‌توانند پایان‌نامه‌های در حال انجام در این شاخه را ببینند، درباره آن‌ها نظر دهند و در بخش تالار گفتگو به‌صورت آنلاین و آفلاین گفتگو داشته باشند. همچنین می‌توانند محتوای علمی به اشتراك بگذارند و از مطالب و فایل‌های ارسالی یكدیگر بهره‌مند شوند.

رزازی با اشاره به اینكه صفحه اختصاصی پایان‌نامه ثبت شده در سامانه، توسط اساتید و دانشجویان مجری پایان‌نامه، قابل ویرایش و به‌روزرسانی است، گفت: در حال حاضر مجموعاً ۹۴ پایان‌نامه تیم یادگیری عمیق در سامانه باشگاه پایش بارگذاری شده و نام كاربری و رمز عبور برای دانشجویان و اساتید مرتبط با موضوع ارسال شده است.

وی ادامه داد: در آینده نزدیك این قابلیت به سامانه افزوده خواهد شد كه در بخش زیرگروه‌های تخصصی، اساتید بتوانند ضمن حفظ حریم خصوصی پژوهش، ارتباط علمی با دانشجویان خود را به‌صورت اشتراك محتوا، ارتباط چندرسانه‌ای و تعامل متنی ساماندهی كنند.

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی