صفحهٔ اصلي
گفتار
اسرار سجده
بدن شما به طور روزانه مقداری امواج الكترو مغناطیسی دریافت می كند .....

بدن شما به طور روزانه مقداری امواج الكترو مغناطیسی دریافت می كند شما امواج الكترو مغنا طیس را كه ازتجهیزات الكتریكی استفاده می كنید و نمی توانید هم كنار بگذارید دریافت می كنید،همچینین از طریق لامپهای روشن كه حتی برای یك ساعت هم خاموش نمی شود شما منبعی هیستد كه مقدار زیادی امواج الكترو مغناطیسی دریافت می كنید ، به عبارت دیگر شما با امواج الكترو مغناطیسی شارژ می شوید بدون اینكه بفهمید سر درد دارید ! احساس ناراحتی می كنید تنبلی در كار و مكان های مختلف. راه حل این مشكلات چیست ؟

 

یك دانشمند غیر مسلمان از اروپا تحقیقات را شامل یافتن بهترین روش برای خارج كردن امواج الكترومغناطیسی كه به بدن آسیب می رساند انجام داد. با گذاشتن پیشانی تان بیشتر از یك بار بروی زمین ، زمین امواج الكترو مغناطیسی را تخلیه خواهد كرداین شبیه اتصال زمین به ساختمانهایی است كه احتمال بر خورد سیگنالهای الكتریكی مانند رعد و برق وجود دارد تا امواج از طریق زمین تخلیه شود آنچه این تحقیق را بیشتر شگفت انگیز می كند بهترین راه كه پیشانی تان را بر خاك بگذارید حالتی است كه رو به مركز زمین باشید چرا كه در این حالت امواج الكترو مغناطیسی بهتر تخلیه خواهد شد  و بیشتر تعجب خواهبد كرد كه بدانید بر اساس اصول علمی ثابت شده مر كز زمین مكه است و كعبه درست وسط زمین است.

 

بنابراین سجده در نمازت، بهترین راه تخلیه سیگنالهای مضر از بدن است.اگر كعبه نقطه بسیار محترمی برای خیلی از آدمهای زمینی باشه كه روزی چند بار رو به اون می‌ایستند،  نقطه مقابل اون در آن سوی كره زمین باید مكان شومی باشه كه همه روزی چند بار بهش پشت می‌كنند.

 

با توجه به اینكه زمین كاملا گرد نیست شاید این محسابات اشتباه باشه و نقطه مقابل كعبه مثلا كمی بالاتر در سمت راست باشه، جای مرموزی كه بهش می‌گن مثلث برمودا