صفحهٔ اصلي
خبرها
برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در هفته دفاع مقدس تشریح شد


   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در گفتگو با روابط‌عمومی دانشگاه، به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های این دانشگاه در هفته دفاع مقدس پرداخت.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل با بیان اینكه هفته دفاع مقدس فرصتی برای نشر و تقویت اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی است گفت: دفاع مقدس یادآور حماسه‌های بی‌بدیل فرزندان این مرز و بوم بوده و هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند برای نشر، ترویج و تقویت اهداف و ارزش‌های دفاع مقدس است.

   وی با تشریح گوشه‌ای از برنامه‌های واحد سبزوار در هفته دفاع مقدس گفت: به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار و با هدف یادآوری خاطرات روزهای دفاع مقدس، ساختمان‌ها، معابر و مزار شهدای گمنام، مزین به تصاویر شهدا و جملات مقام معظم رهبری درخصوص جنگ تحمیلی شد و در ورودی دانشكده علوم پزشكی و تحصیلات تكمیلی دانشگاه نیز شاهد شابلون‌نویسی جمله «ما ملت شهادتیم» بر روی خودروهای عبوری از مقابل دانشگاه بودیم.

   رئيس واحد سبزوار، شركت در سومین جلسه ستاد اجرایی كنگره 1600 شهید دیار سربداران، ارائه برنامه‌ها و مشاركت در آیین هفته دفاع مقدس را از دیگر برنامه های این دانشگاه در هفته دفاع مقدس عنوان كرد و گفت: مسئولیت ریاست كمیته اساتید، دانشجویان و كارمندان این كنگره ملی به دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار واگذار شد.

   سعیدی‌اصل، برگزاری مراسم یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار را از دیگر برنامه‌های این دانشگاه در هفته دفاع مقدس عنوان كرد و گفت: این مراسم كه با غبارروبی و عطرافشانی مزار 5 شهید گمنام مدفون در مجتمع دانشگاه همراه است، در روزهای آتی و به همت بسیج دانشجویی واحد سبزوار برگزار خواهد شد. /ه.د

 

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار