صفحهٔ اصلي
خبرها
دیدار هیأت‌رئيسه دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت گرفت:


   همزمان با هفته دفاع مقدس، هیأت رئيسه دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با حضور در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان، با فرماندهی این ناحیه دیدار و گفتگو كردند.

   رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در این دیدار ضمن تبریك فرارسیدن هفته دفاع مقدس، به دستاورد های ارزشمند انقلاب اسلامی اشاره كرد گفت: مهمترین سرمایه این نظام همین خانواده‌های بابصیرت شهدا و ایثارگران هستند كه موجبات ایجاد امنیت و آرامش در كشور را فراهم كرده‌اند.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل با بیان گوشه‌ای از فعالیت‌های اخیر دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در پاسداشت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: در روزهای اخیر علاوه بر برگزاری مراسم‌هایی به منظور تكریم هفته دفاع مقدس، تعدادی از ساختمان‌ها و معابر واحد سبزوار مزین به نام 8 شهید دانشجوی این دانشگاه شده است.

   سرهنگ هادی موحدنیا؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار نیز در سخنانی ضمن تقدیر از مساعدت‌های دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان در پاسداشت یاد شهیدان و ارزش‌های دفاع مقدس گفت: برای حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده باید این فرهنگ با جدیت در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی كشور مدنظر قرار گیرد.

   در پایان این دیدار از سوی هیأت‌رئيسه دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، یك جلد كلام‌الله مجید، چفیه، لوح سپاس و تابلوی یادمان منقش به تمثال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار شد. /ه.د

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار